Organizacja FAME MMA znana jest z tego, że na ich wydarzeniach można zobaczyć komplet publiczności. Z tego względu osoby, które chcą obejrzeć FAME MMA na żywo z trybun, powinny z wyprzedzeniem zaopatrzeć się w wejściówki. Bilety na FAME MMA można nabyć na stronie ebilet.pl, a ich ceny wahają się między 100 a 1800 PLN.

Cena biletów na Fame MMA

Ceny biletów FAME MMA 18 są bardzo rozbieżne. Najtańsze wejściówki można nabyć już od 100 PLN, natomiast najdroższe kosztuje nawet 1800 PLN. Rodzaje biletów dzielą się na trzy grupy, w zależności od tego, w jakim miejscu będziemy chcieli obejrzeć galę.

  • trybuny (100 PLN - 350 PLN)
  • płyta (220 PLN - 600 PLN)
  • strefa vip (1000 PLN - 1800 PLN)

Warto zaznaczyć, że do ceny biletu należy doliczyć 22,50 PLN opłaty serwisowej.

Bilety na Fame MMA 18

Bilety na FAME MMA zazwyczaj sprzedają się w błyskawicznym tempie. Przy okazji najbliższego wydarzenia powinno być podobnie. Na karcie walk FAME MMA 18 znajdzie się bowiem wiele ekscytujących starć. Aby nabyć bilety na FAME MMA 18, należy to zrobić za pośrednictwem strony ebilet.pl.

Jeśli jesteśmy zdecydowani na zakup, warto zrobić to jak najszybciej. Na niektóre sektory nie ma już bowiem wolnych miejsc.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.


Gdzie kupić bilety na FAME MMA 18?
Bilety na FAME MMA 18 można zakupić za pośrednictwem strony ebilet.pl.
Ile kosztują bilety na FAME MMA 18?
Bilety na FAME MMA kosztują między 100 PLN a 1800 PLN.