Nadchodzące dni zapowiadają się szalenie interesująco. Czekają nas liczne starcia rozgrywane w ramach pucharów europejskich - Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji. W ich ramach AC Milan w hitowym starciu zmierzy się z PSG, a Borussia Dortmund podejmie Newcastle United. Naprzeciw nam, entuzjastom piłki nożnej, wychodzi bukmacher LVBet, który przygotował specjalną ofertę na zbliżające się dni.

Już dziś, a więc we wtorek 7 listopada będziemy świadkami ciekawego starcia pomiędzy Barceloną a Szachtarem Donieck. W środowy wieczór Arsenal powalczy z Sevillą. Z kolei w czwartek czekają dwa mecze polskich drużyn - Legii Warszawa i Rakowa Częstochowa. Te i inne spotkania to półmetek fazy grupowej pucharów europejskich. W nadchodzących dniach warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy grać pucharu europejskie bez podatku - jak to zrobić?

Jak grać bez podatku?

Promocja obowiązuje w dniach 07.11 - 09.11.2023, do godziny 23:59. Aby z niej skorzystać należy zagrać kupon składający się z minimum 2 zdarzeń dotyczących piłki nożnej na zakłady z oferty Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Minimalny kurs kuponu to 2.20. Nie trzeba nic potwierdzać - współczynnik kuponu, który spełnia podane wymagania, automatycznie zmieni się na 1.00, dzięki czemu zagramy bez podatku. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak też live. Kupon musi zostać zagrany za środki własne.

Warto zapoznać się także z bonusem powitalnym bukmachera LVBet. Łącznie możemy otrzymać aż 2135 pln, w tym 20 pln bonusu bez depozytu.

  • Zarejestruj konto w LVBet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • W dniach 07.11-09.11, do godz. 23:59, postaw za środki własne kupon z min. 2 zdarzeniami
  • Zdarzenia mogą dotyczyć jedynie Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji
  • Minimalny kurs łączny kuponu to 2.20
  • Jeśli kupon spełni powyższe wymagania, jego współczynnik zmieni się na 1.00 - gramy bez podatku