Popularność internetowych serwisów bukmacherskich sprawiła, że wiele z firm działa w różnych krajach. Niezbędne w tym celu jest dostosowanie strony zgodnie z potrzebami klientów w danym zakątku świata. Duże znaczenie mają też przepisy prawa, które regulują sposób funkcjonowania bukmachera w obrębie kraju. Czas sprawdzić, czy również Betclic jest otwartym na różne rynki. Jak działa Betclic za granicą oraz jak wygląda oferta Betclic poza Polską?

Czy Betclic działa za granicą?

Betclic to firma o francuskim pochodzeniu. Ze względu na restrykcje podatkowe swoją siedzibę posiada na Malcie. To pozwala Betclicowi na przedstawienie korzystniejszej oferty w wielu krajach, w których nie jest naliczany podatek od gier jak w Polsce. W wielu miejscach bukmacher ten znajduje się w czołówce zakładów. Jest tak np. w rodzimej Francji oraz w Portugalii. W jakich krajach poza Polską działa Betclic?

 • Francja
 • Włochy
 • Portugalia
 • Malta

Aktualne informacje o państwach, w których bukmacher Betclic posiada licencję i co za tym idzie uznawany jest za legalnego bukmachera, dostępne są na stronie spółki. Podróżując po świecie, warto je sprawdzać na bieżąco, ponieważ niegdyś Betclic posiadał licencję także w innych krajach. Dziś np. dla Betclic Anglia jest już nieaktualnym rynkiem. Tym bardziej należy docenić, że ta globalna marka działa w Polsce i przedstawia jedną z najlepszych ofert spośród legalnych bukmacherów.

Mapka

Jak obstawiać w Betclic za granicą?

Częstym przypadkiem jest sytuacja, w której przebywając za granicą, nie ma możliwości typowania za pomocą polskiej strony bukmachera. Jak więc obstawiać w tej sytuacji?

 • Strona internetowa - w Unii Europejskiej strona będzie działać. Zapewnia o tym sam Betclic.
 • Aplikacja mobilna - bukmacher nie daje pewności, że apka będzie działać w innych krajach. Jest to związane z restrykcjami, które mają miejsce za granicą.

Proces rejestracji w Betclic za granicą wygląda podobnie jak w Polsce. Należy podać podstawowe dane osobowe oraz kontaktowe. Wymagany będzie także adres. W związku z tym korzystanie z Betclic poza Polską dostępne jest dla osób, które w dane miejsce zamieszkują na stałe. Jest to w pełni normalna sytuacja w przypadku zdecydowanej większości zakładów ze względu na obowiązujące restrykcje w prawie.

Betclic za granicą - co jeszcze warto wiedzieć?

Dodatkową zaletą bukmachera jest to, że serwis niewiele różni się od siebie niezależnie od kraju. Zatem tak w Polsce, jak i np. we Włoszech da się wybierać wydarzenia z bocznego menu oraz przeglądać kupon po prawej stronie. Każda z platform dostępna jest też w języku angielskim. To w obecnym czasie standard, ale należy to docenić.

betclic za granicą oferta

Będąc za granicą i korzystając z tamtejszej wersji Betclica warto spojrzeć do tego, co oferuje kasyno. Ze względu na ostre przepisy w Polsce bardzo możliwe, że oferta będzie znacznie się różnić od tego, co jest dostępne w naszym kraju. Dodatkowo niektóre z promocji przewidziane są typowo dla użytkowników korzystających z gier karcianych oraz ruletki. Betclic w każdym kraju to także promocje dla stałych bywalców. Wśród nich znaleźć można freebety oraz zakłady bez ryzyka, które będą funkcjonować pod nazwą cashback.

Betclic za granicą - jak wypłacić?

Proces wypłaty w Betclic za granicą wygląda bardzo podobnie jak w Polsce, jednak metod płatności jest znacznie więcej. Wybierać można spośród metod takich jak:

 • Przelew bankowy
 • Karty VISA i MasterCard
 • PayPal
 • Paysafecard
 • Skrill
 • GooglePay
 • Apllepay

Jeżeli udało się uruchomić polski serwis, to można być pewnym, że nic się nie zmienia. W przypadku osób, które zarejestrowały się na zagranicznych stronach Betclic pewną nowością mogą się stać portfele internetowe takie jak Skrill czy Neteller. W kwestii wpłaty środków warto pamiętać, że popularny BLIK działa tylko u nas, ponieważ jest to usługa stworzona przez rodzime banki.

Betclic Niemcy - oferta za granicą

Choć kiedyś sytuacja wyglądała inaczej, to w Niemczech Betclic obecnie nie jest dostępny. W 2020 roku podjął decyzję o wycofaniu się z rynku niemieckiego. Niełatwo znaleźć informację o powodzie takiego rozstrzygnięcia. W chwili, gdy bukmacher świadczył usługi, wystawiał nieco inną ofertę od tej znanej w Polsce. Propozycja dotycząca sportu opierała się w dużej mierze o piłkę nożną, tenis i koszykówkę. Najwyżej pozycjonowane na stronie były spotkania piłkarskie z najlepszych lig Europy.

Jeżeli Betclic powróci do Niemiec, trudno będzie w nim znaleźć tak szeroką ofertę dotyczącą statystyk indywidualnych Roberta Lewandowskiego czy spotkań Igi Świątek. Co ciekawe znacznie różnił się też bonus. Dla graczy mieszkających w Niemczech było to 50% od pierwszego depozytu do 100 EUR. Na krótko przed wycofaniem się z rynku promocja ta zastąpiła zakład bez ryzyka znany z naszego kraju.

Betclic Holandia- oferta za granicą

Dla fanów Betclica, którzy poszukują go w Holandii, mamy złą wiadomość. Obecnie Betclic nie jest legalny w Holandii. Lista działających serwisów jest w tym państwie nieco krótsza niż w Polsce. Bardzo możliwe, że gdy Betclic zacznie działania celem uzyskania licencji, to otrzyma ją w Holandii i od razu w sąsiedniej Belgii. Trzeba pamiętać, że Betclic to bukmacher globalny, więc można sądzić, że w przyszłym czasie będzie chciał wejść do tego kraju ze swoją ofertą.

Dobrą wiadomością jest to, że Betclic zezwala na korzystanie z polskiej strony w obrębie Unii Europejskiej. Dzięki temu podczas wyjazdu do Holandii w dalszym ciągu można obstawiać w Betclic. Operator nie gwarantuje jednak, że tak samo będzie z aplikacją mobilną. Po jej uruchomieniu mogą wystąpić trudności z zalogowaniem.

Betclic - oferta za granicą czy w Polsce?

Już na pierwszy rzut oka widać różnice w portfolio Betclica w różnych krajach. Jest to spowodowane tym, że każdy operator chce dostosować swoją propozycję do tego, co jest popularne w danym miejscu. W przypadku nacji na zachodzie Europy do głosu dochodzą takie dyscypliny jak np. kolarstwo czy rugby. Dla Betclic Portugalia jest natomiast krajem, gdzie dostępne są niszowe sporty jak np. Padel.

Bonus w Polsce

Bonus za granicą
Zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN

Zakład bez ryzyka 100% do 100 EUR

Dla graczy z naszego kraju zawsze korzystniejsze będzie obstawianie za pomocą oferty dostępnej dla Polaków. Co jest tego powodem?

 • Lepsze dopasowanie do potrzeb polskich graczy
 • Pewność otrzymania bonusu powitalnego
 • Atrakcyjna oferta na polskie rozgrywki np. piłkarskie

Betclic kod promocyjny za granicą

Kod promocyjny Betclic, który udostępniony jest graczom z Polski, nie będzie działać po przejściu do serwisów zagranicznych. W każdym kraju tego typu promocje są dedykowane dla klientów, którzy posiadają aktywne konto właśnie w danym państwie. Warto o tym pamiętać, by później nie rozczarować się w chwili rejestracji. Bardzo możliwe, że Betclic oferuje specjalne kody także dla graczy zamieszkujących inne miejsca na świecie.


Czy Betclic działa za granicą?
Tak, Betclic działa w wielu krajach, ponieważ jest to globalna marka.
Czy mogę obstawiać mecze za granicą?
Tak, można obstawiać mecze za granicą. Podczas stałych lub dłuższych pobytów poza granicami warto rozważyć założenie konta u bukmachera, który działa w danym kraju.
Czy Betclic jest legalny w Niemczech?
Dla Betclic Niemcy są rynkiem, na którym obecnie bukmacher nie działa. Wcześniej Betclic był tam dostępny, ale oferta została wycofana.
Czy Betclic jest legalny w Holandii?
Nie, Betclic nie znajduje się na liście legalnych bukmacherów w Holandii.
Czy Betclic jest legalny w Szwecji?
Niestety Betclic nie uzyskał na tę chwilę licencji w Szwecji.
Czy Betclic jest legalny we Francji?
Tak, Betclic pochodzi z Francji i legalnie funkcjonuje w tym kraju.
Czy Betclic jest legalny w Wielkiej Brytanii?
Pomimo wcześniejszej obecności w Wielkiej Brytanii obecnie Betclic nie pozwala na legalne przyjmowanie zakładów w Wielkiej Brytanii.
Czy Betclic jest legalny w Portugalii?
Tak, Betclic posiada licencję w Portugalii i jest jednym z popularniejszych serwisów w tym kraju. Dodatkowo współpracuje on w zakresie sponsoringu z klubami z ligi portugalskiej.