Nie ulega wątpliwości, że bukmacherzy cały czas prześcigają się ze sobą w kwestii oferty, ale również w sprawach marketingowych. Dużym krokiem do przodu bez dwóch zdań, jest podjęcie współpracy przez Betclic, z legendarną organizacją UFC. Partnerstwo obejmować będzie trzy rynki - polski, portugalski oraz francuski. Oznacza to, że również polscy klienci bukmachera mogą liczyć na wymierne korzyści z tej okazji.

Betclic podejmuje współpracę z UFC w Polsce!

Można się domyślać, że porozumienie jest mocno strategiczne dla obu stron, a obszar jego działania jest dobrze przemyślany. Nie bez powodu wyselekcjonowane zostały jedynie trzy rynki krajowe. Na mocy zawartej umowy, bukmacher Betclic będzie również partnerem specjalnym gali UFC Fight Night Paris, która odbędzie się 2 września 2023 roku w Paryżu. Organizatorzy zapewnili, że z okazji podjętej współpracy będziemy mogli liczyć na kilka niespodzianek podczas wspomnianego wydarzenia.

Obie strony zdają się być bardzo zadowolone i podekscytowane zawartym porozumieniem. Podkreślają, że jest to dla nich niewyobrażalna szansa na zyskanie rozpoznawalności na konkretnych rynkach.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że stajemy się pierwszym partnerem UFC na naszych trzech kluczowych rynkach: Francji, Portugalii i Polski. UFC dokonało niesamowitego rozwoju sportu MMA. Naszym celem jest promowanie i współpraca z rozwijającymi się dyscyplinami sportowymi oraz podtrzymywanie pasji ich fanów. – powiedział Nicolas Béraud, dyrektor zarządzający Betclic.