Jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów zawarł umowę sponsoringową z trzema klubami Ekstraklasy. Chodzi tutaj o Stal Mielec, Puszcze Niepołomicę i Wartę Poznań. Oznacza to, że barwy bukmachera będziemy mogli zobaczyć łącznie już u 4 klubów najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce. Oprócz trzech wymienionych, Betclic sponsoruje również Ruch Chorzów.

Kluby Ekstraklasy z nowym sponsorem

Umowy sponsoringowe mają to do siebie, że są korzystne dla obu stron. Dla klubu zazwyczaj jest to spory zastrzyk gotówki, natomiast dla drugiej strony, w tym przypadku bukmachera Betclic, szansa na zdobycie klientów i większej rozpoznawalności. Kwoty kontraktu nie są jednak znane. Nie wiemy więc ile przedstawiciele Ekstraklasy zarobili na tej umowie. Warto jednak zapoznać się z kodem promocyjnym Betclic, ponieważ należy spodziewać się dedykowanych promocji z tej okazji.

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec działań marketingowych bukmachera Betclic, których w ostatnim czasie i tak można zaobserwować sporo. Co ciekawe firma nie ogranicza się jedynie do współprac czysto sportowych, ale stanowczo wyznacza nowe trendy.

Nasze działania sponsoringowe w ostatnich miesiącach były bardzo intensywne. Jako jedyna marka w Polsce zostaliśmy sponsorem największej na świecie organizacji MMA. Byliśmy także aktywni w obszarze kultury czy motoryzacji. Teraz przyszedł czas na zwiększenie widoczności marki Betclic w Ekstraklasie. Bardzo cieszymy się z podpisania umów ze Stalą, Wartą i Puszczą. Będziemy docierać do kibiców piłkarskich dzięki współpracy z czterema klubami najwyższego szczebla rozgrywkowego w piłce nożnej w Polsce. A to nie koniec naszych działań - kolejne współprace sponsoringowe jeszcze przed nami – powiedział Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.