Typy na walkę Bestia vs Radzikowski na FAME MMA 12, czyli starcie dwóch byłych strongmenów. Kto okaże się górą w tej „ciężkiej” walce?

Zakłady bukmacherskie Bestia vs Radzikowski na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na pojedynek Bestia vs Radzikowski można znaleźć w sekcji Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na tę walkę pojawiły się po tym, jak organizacja ogłosiła, że dojdzie do walki dwóch byłych strongmenów, z których jeden z nich będzie tego dnia debiutował w klatce w pojedynku na zasadach MMA.

Galę FAME MMA 12 możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Kursy Bestia vs Radzikowski na FAME MMA 12

Kursy na walkę Bestia vs Radzikowski wskazują, że faworytem jest znacznie bardziej doświadczony Piotr Piechowiak. Z racji tego, że Krzysztof Radzikowski trenuje w poznańskim klubie Ankos MMA pod okiem trenera Andrzeja Kościelskiego, bardziej utytułowany ze strongmenów nie jest skazywany na porażkę. Bukmacherzy nie mają wątpliwości co do jednego – walka skończy się przed czasem.

Typy na Bestia vs Radzikowski na FAME MMA 12

Również naszym zdaniem walka Bestia vs Radzikowski skończy się przed czasem, jednak kurs 1.20 nie przekonuje do tego, żeby polecić taki typ. Typujemy poniżej 1,5 rundy. Zarówno jeden, jak i drugi zawodnik potrafią z pewnością mocno uderzyć ze względu na swoją siłę, a kondycja zapewne nie będzie ich mocną stroną. Nokaut w pierwszej rundzie? Czemu nie!

Nasz typ – walka Bestia vs Radzikowski potrwa poniżej 1,5 rundy, kurs 1.90