Wyniki gali Bellator 292, czyli kto wygrał na kolejnej edycji gali Bellator 292? Poznaj wszystkie wyniki ostatniej gali tej amerykańskiej organizacji!

Bellator 292 Wyniki - Kto wygrał 11.03.2023

O tym, kto wygrał walki na Bellator 292, przekonaliśmy się w nocy z piątku na sobotę. Gala, którą można typować w LVBET (zobacz: kod promocyjny LVBET) została bowiem zaplanowana na noc z 10 na 11 marca 2023 roku na godzinę 1:00 polskiego czasu. Wydarzenie to odbyło się w SAP Center w San Jose w Kalifornii. W walce wieczoru tej gali zmierzyli się ze sobą Usman Nurmagomedov i Benson Henderson. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski w wadze lekkiej, którego aktualnie posiadaczem jest Nurmagomedov. Poza tym starciem w akcji zobaczyliśmy również takich zawodników jak Michael Page czy Valentin Moldavsky.

Bellator 292 wyniki

Wyniki Bellator 292 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Bez wątpienia największe emocje wzbudzała walka wieczoru Usman Nurmagomedov vs Benson Henderson. Nurmagomedov jest niepokonanym zawodnikiem. Reprezentant Rosji legitymuje się nieskazitelnym bilansem 16-0. Henderson jednak z pewnością nie będzie łatwą przeszkodą do pokonania. Amerykanin to były mistrz UFC, który aktualnie jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu.

Bellator 292 wyniki gali

Wyniki gali Bellator 292 poznaliśmy w nocy z piątku na sobotę. Właśnie na 11 marca zaplanowano bowiem 292 wydarzenie spod szyldu tej amerykańskiej organizacji. Kibice obserwując wyniki gali Bellator 292 czekali przede wszystkim na walkę o pas mistrzowski w wadze lekkiej pomiędzy Usman Nurmagomedov vs Benson Henderson.

Sprawdź - karta walk Bellator 292

Bellator 292 Wyniki walk

Wyniki walk Bellator 292 poznaliśmy już 11 marca. Swoje umiejętności zaprezentowało 20 zawodników. Wszystkich kibiców najbardziej emocjonowało z pewnością mistrzowskie starcie pomiędzy Usmanem Nurmagomedovem a Bensonem Hendersonem, ale pozostałe starcia także dostarczyły wielu emocji.

Wyniki walk na Bellator 292:

Walka wieczoru:

  • 70,3 kg - Usman Nurmagomedov pokonał Bensona Hendersona przez poddanie, runda I - walka o pas mistrzowski

Karta główna:

  • 77,1 kg - Michael Page pokonał Goiti Yamauchiego przez KO, runda I
  • 120,2 kg - Linton Vassell pokonał Valentina Moldavskiego przez KO, runda I
  • 70,3 kg - Alexander Shabliy pokonał Tofiqa Musayeva przez TKO, runda III
  • 61,2 kg - Enrique Barzola pokonał Erika Pereza przez jednogłośną decyzję sędziów
  • 61,2 kg - Josh Hill pokonał Cass'a Bella przez niejednogłośną decyzję sędziów
  • 70,3 kg - Khalid Murtazaliev pokonał Tony'ego Johnsona przez jednogłośną decyzję sędziów
  • 93,0 kg - Dovletdzhan Yagshimuradov pokonał Juliusa Anglickasa przez jednogłośną decyzję sędziów
  • 65,8 kg - Laird Anderson pokonał Rogelio Lunę przez poddanie, runda I
  • 83,9 kg – Theo Haig pokonał Adama Wamsleya przez poddanie, runda I