W sobotę odbyła się gala KSW 94, podczas której mogliśmy zobaczyć pojedynek Adriana Bartosińskiego z Igorem Michaliszynem. Miał on miejsce zaraz po walce Szpilki z Wrzoskiem, która skończyła się dość szybko.

Bartosiński wygrywa z Michaliszynem przez poddanie

Od samego początku Adrian Bartosiński próbował zamykać Michaliszyna na siatce, po chwili udało mu się nawet obalić rywala. Jednak pomimo tego, że był on z góry, nie zadawał dużo ciosów. Igorowi udało się przenieść walkę do stójki dopiero chwilę przed końcem rundy.

W drugiej odsłonie Adrian zdecydowanie przyjął bardziej agresywną strategię. Udało mu się obalić już na samym początku. Michaliszyn wstał, jednak Bartosiński od razu zaszedł mu za plecy i ponownie sprowadził walkę do parteru. Adrianowi udało się skutecznie utrzymać pojedynek w tej pozycji.

Trzecia runda zaczęła się podobnie - Bartosiński ponownie od razu ruszył po nogi, lecz tym razem Michaliszyn obronił próbę obalenia. Po chwili tym razem to Igor efektownie obalił przeciwnika. Nagle pozycja się zmieniła i to Bartosiński skutecznie przechwycił nogę rywala. Michaliszyn odklepał!

Podczas swojej drugiej obrony pasa, Adrian Bartosiński pokonał Igora Michaliszyna przez poddanie, runda III (4:50)