Lada moment zakończy się piłkarski sezon 2022/23, dlatego warto postarać się jeszcze o postawienie kilku zwycięskich kuponów, zanim zabraknie ku temu okazji. Bukmacher Betfan przygotował dla nas niezwykle ciekawą promocję. Oferuje nam ubezpieczenie zakładów under/over, które cieszą się wśród graczy ogromną popularnością.

Bonus 50 procent za zakłady under/over

Gigantyczne emocje towarzyszyły ostatniej kolejce Bundesligi. W dramatycznych okolicznościach Borussia Dortmund wypuściła z rąk mistrzowski tytuł, który po raz kolejny trafił do Bayernu Monachium. Bawarczycy mimo wyjątkowo przeciętnej kampanii mogli w sobotę cieszyć się z 11 z rzędu mistrzostwa Niemiec. Czekają nas jednak jeszcze mecze w Serie A, Ligue 1, La Liga i Premier League. A tam trwa zażarta walka przede wszystkim o uniknięcie spadku.

Ostatnie kolejki sezonu w poszczególnych ligach cechują się zazwyczaj sporą nieprzewidywalnością, a także ogromną liczbą goli. To dobra wiadomość dla typerów. Warto w przypadku najbliższych spotkań rozważyć grę zdarzeń under/over. Cieszą się one wciąż nieprzemijalną popularnością. Do tego swoją promocją zachęca nas również bukmacher Betfan. Pamiętajcie też, że na naszej stronie znajdziecie wiele darmowych typów bukmacherskich.

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Oferta promocyjna Betfan ważna jest w dniach 27-28 maja. Żeby wziąć w niej udział, należy stawiać kupony SOLO lub AKO, na których znajdą się zdarzenia under/over z oferty na piłkę nożną. Minimalny kurs kuponu to 3.00. W sobotę i niedzielę można zagrać po jednym takim kuponie. Jeśli okaże się on przegrany, Betfan zwróci nam 50% stawki naszego zakładu. Podlega on warunkowi jednokrotnego obrotu z min. 3 zdarzeniami po kursie łącznym nie mniejszym niż 3.00. Nie zapomnijcie, że rejestrując się z naszym kodem promocyjnym uzyskacie dostęp do bonusu powitalnego Betfan.

Warunki promocji Betfan