JacekZT
Autor wpisów: JacekZT

O mnie:

Na co dzień pracownik korporacji, gdzie zajmuje się kontaktem z Kontrahentami z wielu różnych branż, analizą oraz optymalizacją wyników i procesów, pilnowaniem realizacji kluczowych KPI. Wieczorami kibic Czerwonych Diabłów lubiący oglądać i zagrać w piłkę nożną, siatkówkę, tenisa. Spędzić czas przy dobrym filmie lub w podróży. Nie ma rzeczy niemożliwych i których bym się nie podjął.

Szymon K
Autor wpisów: Szymon K

O mnie:

Pasjonat sportu od dziecka. W przeszłości zawodnik w drużynach amatorskich i sędzia piłkarski. Jestem oddanym kibicem Arsenalu Londyn i Realu Madryt. Obecnie studiuję, a większość wolnego czasu spędzam na aktywnościach związanych ze sportem.

Krzysiu Szydłowski
Autor wpisów: Krzysiu Szydłowski

O mnie:

Moją największą pasją jest piłka nożna. Od dziecka jestem wiernym fanem reprezentacji Polski i Realu Madryt. Oprócz tego uwielbiam oglądać mecze angielskiej Premier League. Choć studiuję na wydziale Automatyki, to uwielbiam pisać artykuły, a swoją pasję realizuje od roku 2023 na portalu Zawód Typer.

Szymon Zawada
Autor wpisów: Szymon Zawada

O mnie:

Od zawsze interesował mnie sport, szczególnie siatkówka, piłka ręczna i piłka nożna. To właśnie te dyscypliny uprawiałem w szkole i na studiach. Obecnie amatorsko gram jako bramkarz. Tematem bukmacherki zajmuję się od kilku lat - zaczynałem od analiz baseballa i rozgrywek NHL i NBA. Jestem wielkim fanem sportów amerykańskich, a wolne chwile spędzam na grach komputerowych.

Michał Sulej
Autor wpisów: Michał Sulej

O mnie:

Od wielu lat fan hiszpańskiej piłki. Zaczęło od Leo Messiego i Barcelony, przez Sevillę, potem Granadę, aż do sympatii dla większości zespołów La Liga. Sam także kopię piłkę – na amatorskim poziomie. Oprócz tego lubię spędzać czas na siłowni i przy książkach. Fan Sapkowskiego, Dana Browna i książek rozwojowych

Szymon Filip
Autor wpisów: Szymon Filip

O mnie:

Od przeszło dekady zachwycony angielskim futbolem i wszystkim, co się wokół niego kręci. Niegdyś napastnik-amator lokalnej drużyny, zainspirowany Kunem Aguero. Do dziś moje życie w dużej mierze obraca się wokół piłki nożnej. Oprócz tego wierny czytelnik Dmitrija Głuchowskiego i długoletni gracz Age of Empires.

Mateusz Bukowski
Autor wpisów: Mateusz Bukowski

O mnie:

Świeżo upieczony licencjat, dla którego film, książka i sport stanowią swoistą Świętą Trójcę. W sercu mam wyrytego koguta stojącego na piłce, ponieważ zdarzyło się kiedyś zakochać w Tottenhamie. Angielski futbol zdaje się nie mieć przede mną tajemnic, a mimo to i tak (w czym upatruję jego piękno) co sezon na nowo zaskakuje.

Adam Szymański
Autor wpisów: Adam Szymański

O mnie:

Nic, co związane ze sportem, nie jest mi obce. Interesuję się w szczególności piłką nożną oraz sportami walki. Nie tylko śledzę wydarzenia sportowe, ale także aktywnie trenuję. Uwielbiam rywalizację i współzawodnictwo. Fan Cristiano Ronaldo i będącego już na emeryturze Khabiba Nurmagomedova. Co poza sportem? Motoryzacja, podróże i dobre jedzenie.

Ambiwalentny
Autor wpisów: Ambiwalentny

O mnie:

Zakochany w futbolu już od najmłodszych lat, w szczególności tego na boiskach La Liga. Gorący entuzjasta sportu i aktywności fizycznej w każdej postaci. W wolnych chwilach w ramach odpoczynku od sportu sięga po skandynawskie kryminały lub realizuje się w kuchni. W końcu nie samą piłką człowiek żyje.

Dawid Kałuża
Autor wpisów: Dawid Kałuża

O mnie:

Sport i zakłady bukmacherskie to moje dwa główne zainteresowania. Interesuję się NHL i NBA, przez co zdarza mi się zarywać noc. Dodatkowo od 20 lat jestem fanem Milanu, choć ostatnio to trochę trudniejsze niż na początku. W wolnym czasie gram w kosza lub spędzam czas w kuchni.

Alicja Grzesińska
Autor wpisów: Alicja Grzesińska

O mnie:

Przepadam za sportem zarówno na ekranie, jak i w swojej codzienności. Dyscyplinami, które śledzę najchętniej, jest piłka nożna, a dokładniej Bundesliga oraz sporty walki. Poza opisywaniem ważnych wydarzeń ze świata sportu interesuje się kryminologią, czytam fantastykę i piszę opowiadania.

Zuzanna Kowalczyk
Autor wpisów: Zuzanna Kowalczyk

O mnie:

Uwielbiam adrenalinę i nie przepadam za siedzeniem w miejscu. Między innymi dlatego interesuję się sportami walk - szczególnie MMA i muay thai, które sama ćwiczę od roku. Moją pasją jest nie tylko trening, ale także śledzenie całego świata tego sportu.

Maciej Chwiłka
Autor wpisów: Maciej Chwiłka

O mnie:

Mam na imię Maciek. Poker to jedna z moich największych pasji. Pewnie teraz myślisz, że piszę do ciebie jakiś bandyta... Nic bardziej mylnego, jestem zwyczajnym gościem, który lubi myśleć analitycznie, lubi współczesny marketing i przede wszystkim ma hobby w wielu sportach. Na co dzień tworzę również swoją firmę, która zajmuje się organizowaniem eventów sportowych.

Patryk Buczkowski
Autor wpisów: Patryk Buczkowski

O mnie:

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Interesuję się nim nie tylko "sprzed telewizora", ale również aktywnie uprawiam. Dyscypliny, które śledzę najchętniej to sporty walki, dart i piłka nożna.

Rafał Adamowicz
Autor wpisów: Rafał Adamowicz

O mnie:

Moją największą pasją są skoki narciarskie i rozgrywki Champions League UEFA. Studiowałem na wydziale prawa, ale zawsze chciałem pracować jako dziennikarz. Na co dzień pasję do piłki nożnej i skoków realizuję na portalu Zawód Typer, który współtworzę od 2023 roku. Zapraszam także na mojego bloga "Mundiale i Euro w liczbach".

Jeremiasz Krok
Autor wpisów: Jeremiasz Krok

O mnie:

Copywriter, redaktor i pasjonat sportów walki. Zainteresowanie sztukami walki i później sportami walki jest ze mną od wielu lat. Lubię też od czasu do czasu obejrzeć dobry mecz piłki nożnej, dlatego interesuje się głównie ligą angielską i hiszpańską. Gamer i pisarz po godzinach.