JacekZT
Autor wpisów: JacekZT

O mnie:

Na co dzień pracownik korporacji, gdzie zajmuje się kontaktem z Kontrahentami z wielu różnych branż, analizą oraz optymalizacją wyników i procesów, pilnowaniem realizacji kluczowych KPI. Wieczorami kibic Czerwonych Diabłów lubiący oglądać i zagrać w piłkę nożną, siatkówkę, tenisa. Spędzić czas przy dobrym filmie lub w podróży. Nie ma rzeczy niemożliwych i których bym się nie podjął.

Szymon Zawada
Autor wpisów: Szymon Zawada

O mnie:

Od zawsze interesował mnie sport, szczególnie siatkówka, piłka ręczna i piłka nożna. To właśnie te dyscypliny uprawiałem w szkole i na studiach. Obecnie amatorsko gram jako bramkarz. Tematem bukmacherki zajmuję się od kilku lat - zaczynałem od analiz baseballa i rozgrywek NHL i NBA. Jestem wielkim fanem sportów amerykańskich, a wolne chwile spędzam na grach komputerowych.

Michał Sulej
Autor wpisów: Michał Sulej

O mnie:

Od wielu lat fan hiszpańskiej piłki. Zaczęło od Leo Messiego i Barcelony, przez Sevillę, potem Granadę, aż do sympatii dla większości zespołów La Liga. Sam także kopię piłkę – na amatorskim poziomie. Oprócz tego lubię spędzać czas na siłowni i przy książkach. Fan Sapkowskiego, Dana Browna i książek rozwojowych

Szymon Filip
Autor wpisów: Szymon Filip

O mnie:

Od przeszło dekady zachwycony angielskim futbolem i wszystkim, co się wokół niego kręci. Niegdyś napastnik-amator lokalnej drużyny, zainspirowany Kunem Aguero. Do dziś moje życie w dużej mierze obraca się wokół piłki nożnej. Oprócz tego wierny czytelnik Dmitrija Głuchowskiego i długoletni gracz Age of Empires.

Mateusz Bukowski
Autor wpisów: Mateusz Bukowski

O mnie:

Świeżo upieczony licencjat, dla którego film, książka i sport stanowią swoistą Świętą Trójcę. W sercu mam wyrytego koguta stojącego na piłce, ponieważ zdarzyło się kiedyś zakochać w Tottenhamie. Angielski futbol zdaje się nie mieć przede mną tajemnic, a mimo to i tak (w czym upatruję jego piękno) co sezon na nowo zaskakuje.

Adam Szymański
Autor wpisów: Adam Szymański

O mnie:

Nic, co związane ze sportem, nie jest mi obce. Interesuję się w szczególności piłką nożną oraz sportami walki. Nie tylko śledzę wydarzenia sportowe, ale także aktywnie trenuję. Uwielbiam rywalizację i współzawodnictwo. Fan Cristiano Ronaldo i będącego już na emeryturze Khabiba Nurmagomedova. Co poza sportem? Motoryzacja, podróże i dobre jedzenie.

Ambiwalentny
Autor wpisów: Ambiwalentny

O mnie:

Pasjonat piłki nożnej - zakochany w Barcelonie od czasów Franka Rijkaarda. Aktywny kibic, piłkarz amator i miłośnik wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. W gronie moich pasji znajdują się również gotowanie, skandynawskie kryminały i gry komputerowe. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Filologicznym UŁ.

Dawid Kałuża
Autor wpisów: Dawid Kałuża

O mnie:

Sport i zakłady bukmacherskie to moje dwa główne zainteresowania. Interesuję się NHL i NBA, przez co zdarza mi się zarywać noc. Dodatkowo od 20 lat jestem fanem Milanu, choć ostatnio to trochę trudniejsze niż na początku. W wolnym czasie gram w kosza lub spędzam czas w kuchni.

Alicja Grzesińska
Autor wpisów: Alicja Grzesińska

O mnie:

Przepadam za sportem zarówno na ekranie, jak i w swojej codzienności. Dyscyplinami, które śledzę najchętniej, jest piłka nożna, a dokładniej Bundesliga oraz sporty walki. Poza opisywaniem ważnych wydarzeń ze świata sportu interesuje się kryminologią, czytam fantastykę i piszę opowiadania.

Zuzia Rutkowska
Autor wpisów: Zuzia Rutkowska

O mnie:

Uwielbiam adrenalinę i nie przepadam za siedzeniem w miejscu. Między innymi dlatego interesuję się sportami walk - szczególnie MMA i muay thai, które sama ćwiczę od roku. Moją pasją jest nie tylko trening, ale także śledzenie całego świata tego sportu.