Już w tę sobotę, 24 lutego, odbędzie się hitowa gala KSW, na której dojdzie do starcia Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Karta walk KSW Epic miała zawierać również pojedynek z udziałem Artura Szpilki. Szczegóły postanowił dziś ujawnić współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

Szpilka miał zawalczyć z byłym zawodnikiem UFC na KSW Epic

Gala KSW Epic zapowiada się fenomenalnie. Poza niezwykle emocjonującym starciem Adamek vs Khalidov, fani zobaczą w klatce również takich zawodników jak Phil de Fries, Josh Barnett czy Darko Stosić. Okazuje się jednak, że na gali miało znaleźć się jeszcze więcej gwiazd.

Martin Lewandowski ujawnił, że na KSW Epic miał wystąpił Artur Szpilka, a jego rywalem byłby Mark Hunt, czyli były zawodnik UFC.

Lewandowski zdradził jednak, że finalnie uznał to starcie za mismatch. Trzeba przyznać, że taka decyzja jest w pełni zrozumiała. Hunt to niezwykle doświadczony zawodnik. Ma bowiem na swoim koncie 29 walk w MMA, w tym 18 w UFC. Swój ostatni pojedynek w tej formule stoczył jednak w 2018 roku. Od tamtego czasu toczy pojedynki bokserskie.