Dzisiejszego wieczoru zobaczymy trzecie wydarzenie charytatywne organizowane przez Xayoo. Organizatorzy zdecydowanie się postarali, bo przed nami aż 11 interesujących pojedynków. W jednym z zaplanowanych starć Arquel zmierzy się z Malinowym. O której godzinie jest walka?

Arquel vs Malinowy - data

Walka, w trakcie której Krzysztof "Arquel" Sauć zmierzy się z Justinem "Malinowym" Majcherkiem będzie można oglądać w najbliższą sobotę 11 maja 2024 roku. Transmisję z wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00. Parę chwil po rozpoczęciu streama zobaczymy start pojedynków.

Walki podczas Bitej Śmietanki możecie obstawiać wyłącznie u bukmachera LVBET. Wykorzystując kod promocyjny LVBET, uzyskacie bonus bez depozytu 20 PLN i pakiet powitalny opiewający na łączną kwotę 2135 PLN!

O której godzinie walka Arquel vs Malinowy?

Starcie Arquela z Malinowym znajduje się na trzecim miejscu od końca w karcie zestawień, które zostały zaplanowane na to wydarzenie. Z tego też względu najprawdopodobniej zobaczymy je około godziny 23:00. Warto jednak obserwować newsy i wyniki walk z Bitej Śmietanki 3, które będą publikowane na naszej stronie, aby być na bieżąco.

Wszystkie walki Bita Śmietanka 3