Anglicy rzutem na taśmę uniknęli porażki ze Słowacją i odpadnięcia w 1/8 finału Euro. W ćwierćfinale zmierzą się z czarnym koniem mistrzostw Europy - Szwajcarią. Helweci dają prawdziwy popis gry drużynowej, a ich szanse na triumf wyceniane są względnie wysoko. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć mecz Anglia - Szwajcaria.

Anglia - Szwajcaria gdzie oglądać?

Ile znaczą indywidualności, najlepiej przekonali się kibice w spotkaniu ze Słowacją. Gdyby nie geniusz Jude'a Bellinghama to nie Lwy Albionu, ale Słowacy rywalizowaliby w ćwierćfinale ze Szwajcarią. Podopieczni Garetha Southgate'a są prawdopodobnie najbardziej krytykowaną na Euro drużyną, na czele ze swoim selekcjonerem. Mimo to w oczach najlepszych bukmacherów uchodzą za faworyta ćwierćfinału ze Szwajcarią.

Data i godzina06.07.2024 - 18:00
TransmisjaTVP 2, TVP Sport
Kurs na zwycięstwo Anglii2.25
Kurs na zwycięstwo Szwajcarii3.80
MiejsceMerkur Spiel-Arena (Dusseldorf)

Historia bezpośrednich pojedynków zdecydowanie przemawia na korzyść Anglików. Szwajcaria na zwycięstwo nad nimi czeka od 1981 roku. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra sprawdźcie nasze typy na Anglia - Szwajcaria. Spotkanie będziecie mogli obejrzeć na antenach TVP 2 i TVP Sport.

Kiedy i o której mecz Anglia - Szwajcaria?

Anglicy w opinii wielu ekspertów nie zagrali jeszcze ani jednego naprawdę dobrego meczu na Euro 2024. Czyżby miało się to zmienić w sobotę? Zapowiada się pasjonująca rywalizacja dwóch niemal równorzędnych drużyn. Ćwierćfinał został zaplanowany na sobotę 6 lipca, a jego rozpoczęcie o godzinie 18:00. Rozjemcą tego meczu będzie Włoch Daniele Orsato.

Anglia - Szwajcaria gdzie oglądać za darmo?

Jeśli poszukujecie innych propozycji na to spotkanie, to dobrze trafiliście. Więcej opcji znajdziecie w zakładce Typy Dnia. A jest nad czym się zastanawiać. Anglia to indywidualności, a Szwajcaria monolit. Całkowicie za darmo mecz będziecie mogli obejrzeć na TVP 2 i TVP Sport. Dostępna będzie również darmowa transmisja na stronie sport.tvp.pl.

Anglia - Szwajcaria transmisja na żywo w TV

Z powodu zawieszenia za kartki w meczu ze Szwajcarią nie wystąpi Marc Guehi. A to spore osłabienie środka defensywy Anglików. Kogo wstawi za niego Gareth Southgate? Spotkanie będzie dostępne w TV na TVP 2 i TVP Sport. Skomentują je Jacek Laskowski i MArcin Żewłakow.