Koniec rozgrywek europejskich nie oznacza wcale końca emocji o okazji do stawiania i wygrywania. W Stanach Zjednoczonych zbliżają się wielkimi krokami finały NBA, NHL, a także sezon zasadniczy MLS i MLB. Właśnie na tym swoją najnowszą promocję opiera bukmacher Betfan. Koniecznie sprawdźcie jej szczegóły.

Freebet 50% od Betfan na rozgrywki w Stanach Zjednoczonych

Denver Nuggets i Miami Heat. To właśnie te dwie drużyny walczą o tytuł mistrzowski NBA w 2023 roku. Co dwóch meczach oba zespoły mają na koncie po jednym zwycięstwie, a rywalizacja zapowiada się na niezwykle wyrównaną. Co prawda bukmacherzy wyraźnego faworyta upatrują w Denver, jednak gracze z Miami w półfinale odprawili Boston Celtics, którzy byli typowani jako tegoroczny mistrz. Chociażby przez wzgląd na to nie wolno odmawiać im szans na pozytywny rezultat w rywalizacji z Denver.

Jeśli chodzi o rozgrywki NHL również mamy do czynienia w finale z wyraźnym faworytem bukmacherów. Ci typują zwycięstwo Vegas Golden Knights, którzy mają już na koncie jeden triumf nad Florida Panters. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Golden Knights 5:2. Pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie darmowe typy bukmacherskie również na te rozgrywki. Wystarczy, że regularnie będziecie odwiedzać naszą zakładkę Typy Dnia.

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Najnowsza promocja Betfan "American Dream. Freebet or win" trwa do 12 czerwca. W jej ramach, za pierwszy przegrany kupon danego dnia możemy uzyskać freebet o wartości 50% stawki kuponu. Wystarczy, że postawisz dowolny kupon, na którym umieścisz zdarzenia wyłącznie z amerykańskich lig: MLB, MLS, NBA, NHL. Stawka musi wynosić dokładnie 22 lub 66 zł. Minimalny kurs kuponu to 2.00. W zależności od stawki, otrzymacie 11 lub 33 zł. Freebet możesz wykorzystać na to, co chcesz, bez wymogów kursu. A jeśli nie macie jeszcze konta u bukmachera Betfan, załóżcie je z naszym kodem promocyjnym Betfan.

Warunki promocji Betfan