Zbliżająca się sobota oznacza tylko jedno - pierwszą galę freakową w 2024 roku! Prime Show MMA 7 to nie tylko 10 emocjonujących pojedynków, ale również Igrzyska Gladiatorów. W jednej z walk zmierzą się Grzegorz "Hellboy" Głuszcz vs Dawid "Ambro" Ambroziak. O której godzinie walka Ambro vs Hellboy?

Ambro vs Hellboy - data

Wydarzenie Prime Show MMA 7, podczas którego Hellboy zmierzy się z Ambro została zaplanowana na sobotę 13 stycznia 2024 roku. Cała gala ma rozpocząć się o godzinie 20:00.

Zarówno ten pojedynek, jak i inne starcia w trakcie gali możecie obstawiać, wykorzystując kod promocyjny Fortuna. Dzięki jego użyciu macie szansę na otrzymanie bonusów o łącznej wartości 355 PLN!

Fortuna bonus na start

O której godzinie walka Ambro vs Hellboy?

Według karty pojedynków, starcie Ambro vs Hellboy znajduje się na drugim miejscu. Przed kartą główną jednak odbędą się Igrzyska Gladiatorów, dlatego też ten pojedynek ma odbyć się około 21:15-21:30. Podczas takich wydarzeń dochodzi często do zmian w kolejności starć, dlatego obserwujcie relację i wyniki na żywo Prime Show MMA, aby niczego nie przegapić.

Wszystkie walki Prime Show MMA 7