Po niezbyt udanym i przekonującym występie z Wyspami Owczymi reprezentację Polski czeka w niedzielę dużo trudniejsze wyzwanie. Biało-czerwoni zagrają meczu eliminacji do EURO 2024 z Albanią. Są faworytem, jednak ich występy dalekie są od satysfakcjonujących. Czy poradzą sobie z Albanią.

Albania - Polska gdzie oglądać?

Spora fala krytyki spadła na reprezentację Polski po kiepskim występie w eliminacjach do Mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi. Piłkarze zagrali bez polotu, a dziennikarze czuli się rozczarowani postawą głównie środka pola. W niedzielę biało-czerwoni zmierzą się z Albanią, która znajduje się bezpośrednio z nimi w tabeli. Polska w oczach najlepszych bukmacherów to faworyt.

Niedzielne spotkanie Albania - Polska obejrzycie na antenie Polsatu Sport Premium 1, TVP 1 i TVP Sport. Transmisja dostępna będzie również w Internecie. Początek spotkania o godzinie 20:45. Tym razem areną starć będzie Air Albania Stadium w Tiranie.

Kiedy i o której mecz Albania - Polska?

Kibice reprezentacji Polski wierzą mimo wszystko, że Polakom uda się wygrać z Albanią. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 10 września 2023 roku. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 20:45. Nie zapomnijcie wcześniej sprawdzić nasze typy na mecz Albania - Polska.

Albania - Polska gdzie oglądać za darmo?

Naturalnie najbliższy mecz reprezentacji Polski będziecie mogli obejrzeć całkowicie za darmo. Transmisja dostępna będzie na kanałach publicznych TVP 1 i TVP Sport. Również w Internecie będziecie mogli śledzić rywalizację z Albanią, na stronie sport.tvp.pl.

Albania - Polska transmisja na żywo w TV

Albania po czterech meczach wyprzedza w tabeli Polskę. Niedzielny rywal ma na koncie siedem punktów, podczas gdy biało-czerwoni sześć. Spotkanie obejrzycie na żywo w Polsacie Sport Premium 1, TVP 1 i TVP Sport. Mecz skomentują Mateusz Borek i Marcin Żewłakow.