Alan Kwieciński i ojciec Denisa Załęckiego zmierzą się w niezwykle ciekawie zapowiadającej się walce na gali High League 3. Kto jest faworytem pojedynku Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki?

Zakłady bukmacherskie Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki High League 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki dostępne są w firmie Fortuna (Sprawdź nasz Kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który od początku działalności federacji High League jest głównym sponsorem organizacji. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek bez wątpienia będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem, gdyż każda ze stron ma po swojej stronie szereg atutów i równie dużo niewiadomych.

Kursy Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki High League 3

Kursy na walkę Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki na High League 3 dostępne są w sekcji MMA -> High League na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej. Kursy na walkę Alan vs ojciec Denisa Załęckiego faworyzują tego pierwszego. Kwieciński jest o wiele bardziej doświadczony od swojego rywala, jeśli chodzi o występy na tego typu galach. Z kolei Dawid Załęcki jest jedną wielką niewiadomą.

Kurs na wygraną Alana wynosi 1.67, z kolei wygrana Dawida Załęckiego została oszacowana na kurs 1.95.

Typy Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki High League 3

Typy na walkę Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki na High League 3, czyli kto wygra ten pojedynek? W teorii wszelkie atuty leżą po stronie Kwiecińskiego, który trenuje od lat sporty uderzane i ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o starty w galach typu freak fight. Problem w tym, że Kwieciński zazwyczaj swoje walki przegrywa, jak choćby miało to miejsce na gali FAME MMA 14, kiedy - dla wielu niespodziewanie - przegrał z Mateuszem Murańskim.

Zobacz także - kim jest ojciec Denisa Załęckiego?

Walka Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki odbędzie się w formule K-1 w piąstkówkach. Choć o ojcu Denisa Załęckiego nie wiadomo nic, wydaje się, że warto w tym pojedynku wytypować jego zwycięstwo. Będzie miał przewagę warunków fizycznych i siły nad swoim przeciwnikiem, a cios w piąstkówce waży nieporównywalnie więcej niż w normalnej rękawicy. Granie na Kwiecińskiego, biorąc pod uwagę jego poprzednie występy, nie ma raczej większego sensu.