W ramach meczu 25. kolejki Saudi Pro League, Al Nassr, czyli klub Cristiano Ronaldo podejmie walczące o utrzymanie Al Taee. Sprawdźcie, gdzie można obejrzeć mecz swojego idola.

Al Nassr - Al Taee gdzie oglądać?

Każdy kolejny mecz dla Al Nassr jest meczem o wszystko. Drużyna Cristiano Ronaldo traci już 12 punktów do Al Hilal i kolejne potknięcie w rozgrywkach ligowych może oznaczać koniec marzeń o mistrzowskim tytule. Al Taee to z kolei klub na przeciwnym biegunie. Drużyna zajmuje 16. pozycję w tabeli, co na ten moment oznacza spadek na zaplecze Saudi Pro League. Różnicę klas między tymi ekipami zauważyli również najlepsi bukmacherzy, którzy w Al Nassr upatrują zdecydowanego faworyta tego spotkania.

Data i godzina26.03.2024 - 20:00
TransmisjaPolsat Sport News
Kurs na zwycięstwo Al Nassr1.12
Kurs na zwycięstwo Al Taee15.00
MiejsceAl-Awwal Park (Rijad)

Na całe szczęście dla kibiców Al Nassr i fanów Cristiano Ronaldo, mecze tej drużyny można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisję z meczu Al Nassr - Al Taee przeprowadzi Polsat Sport News.

Kiedy i o której mecz Al Nassr - Al Taee?

Ostatnie 5 meczów Al Nassr nie pokazują, że jest to drużyna, w której występuje Cristiano Ronaldo. Klub Portugalczyka odpadł niedawno z Azjatyckiej Ligi Mistrzów, do tego przegrał na własnym obiekcie aż 1:3 z walczącym o utrzymanie Al Raed. Al Taee w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyło 4 punkty, co odrobinę poprawiło ich sytuację w walce o utrzymanie. Najbliższy mecz Cristiano Ronaldo zaplanowano na sobotę 30 marca, początek o 20:00.

Al Nassr - Al Taee gdzie oglądać za darmo?

Niestety z uwagi na ograniczenia licencyjne, mecz Al Nassr - Al Taee nie będzie transmitowany u żadnego bukmachera. Dlatego te, fani Cristiano Ronaldo, skazani są na obejrzenie tego spotkania w telewizji. W zakładce Typy Dnia na pewno znajdziecie propozycje do zagrania na to spotkanie.

Al Nassr - Al Taee transmisja na żywo w TV

Ostatnie zwycięstwo Al Taee nad Al Nassr miało miejsce aż w 2021 roku. Od tego czasu obie drużyny rozegrały 4 mecze i za każdym razem górą w meczu była aktualna drużyna Cristiano Ronaldo. W najbliższym meczu tych drużyn również to Al Nassr jest faworytem. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport News.