Już dziś o godzinie 20:00 odbędzie się konferencja przed FAME MMA Reborn. Wielu fanów najbardziej wyczekiwało na konfrontację między Adrianem Polakiem a Natanem Marconiem. Okazuje się jednak, że Polański nie zjawi się na tym wydarzeniu.

Polak przestraszył się konfrontacji z Marconiem!

Konferencje przed galami freakowymi są dla wielu fanów najważniejszym wydarzeniem. Część osób czeka na nie nawet bardziej niż na samą galę. Dziś odbędzie się pierwsza i zarazem jedyna konferencja zapowiadająca FAME MMA Reborn.

Karta walk FAME MMA Reborn zawiera wiele ekscytujących starć, jednak w ostatnich dniach wszyscy żyją pojedynkiem Adriana Polaka z Natanem Marconiem. Okazuje się jednak, że fani nie zobaczą potyczki słownej między tymi zawodnikami. Adrian Polak wycofał się bowiem z udziału w konferencji.

Te słowa Polańskiego kłócą się jednak z tym, co sam zawodnik powiedział na swoim Instagramie dzień wcześniej tuż po oficjalnym ogłoszeniu tego pojedynku.

(...) dostałeś tę waleczkę. Nie ma problemu. Chciałeś, to masz. Za wszystkie słowa cię rozliczę. (...) Zapraszam wszystkich na konferencję, bo ja też coś przygotowałem.

Wygląda jednak na to, że tym, co przygotował Polak, jest niepojawienie się na konferencji. Internauci w komentarzach w dosadny sposób wyrazili swoje niezadowolenie.

polak konferencja
Twitter

Aktualizacja

Adrian Polak jednak pojawi się na konferencji.