Adrian Cios i Łukasz "Magical JR" Malankowski zmierzą się w jednej z hitowych walk na gali Clout MMA 1. Do tej walki miało dojść na piątej odsłonie Prime. Wtedy jednak Cios nie dogadał się z federacją i na kilka godzin przed starciem zrezygnował. Konflikt pomiędzy obojgiem nadal jest gorący, a jego finał zobaczymy już niebawem. Kiedy walka Adrian Cios vs Łukasz Magical JR? O której godzinie walka Adrian Cios vs Łukasz Magical JR?

Adrian Cios vs Łukasz Magical JR - data

Walka Adrian Cios vs Łukasz Magical JR, którą można obstawiać w Fortunie (sprawdź: kod promocyjny fortuna), odbędzie się w sobotę 5 sierpnia.

 

Sprawdź wyniki Clout MMA

 

O której godzinie walka Adrian Cios vs Łukasz Magical JR

Organizacja Clout MMA ustaliła oficjalną kolejność walk przed ważeniem, które odbyła się dzień przed galą. Sama gala rozpocznie się o godzinie 20:00. Następnie będzie można obejrzeć dwie darmowe walki na otwartym kanale YouTube. Karta walk zawiera 13 pojedynków. W związku z tym, że starcie Adrian Cios vs Łukasz Magical JR jest ósmym w kolejności starciem, to obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 22:45. Bardziej skłaniamy się, że ten pojedynek zobaczymy po 23:00.