W meczu 24. kolejki włoskiej Serie A czeka nas starcie mistrza kraju z 4. w poprzednich rozgrywkach AC Milanem. W tym sezonie to zespół z Mediolanu prezentuje zdecydowanie lepszą formę.

AC Milan - Napoli gdzie oglądać?

Napoli jest nieporównywalnie gorszą drużyną niż w poprzednim sezonie. Mistrzowie Włoch znajdują się dopiero ma 8. miejscu w tabeli, a teraz przed nimi mecz z bardzo mocnym w tym sezonie AC Milanem. Kierując się formą obu drużyn, najlepsi bukmacherzy stawiają właśnie gospodarzy w roli faworyta.

Szlagier włoskiej Serie A będzie dostępny w stacji Eleven. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na antenie Eleven Sports 1. Oprócz tego będziecie mogli obejrzeć to spotkanie na stronach bukmacherów STS i Superbet.

Kiedy i o której mecz AC Milan - Napoli?

Napoli ostatnio gra w kratkę, zwycięstwa przeplata porażkami. W ostatnich 6 meczach drużyna z Neapolu zanotowała 3 zwycięstwa, remis i dwie porażki. Jeśli szukacie typów na ten, jak i inne dzisiejsze spotkania, znajdziecie je w zakładce Typy Dnia. Mecz rozpocznie się w niedziele 11 lutego o godzinie 20:45.

AC Milan - Napoli gdzie obejrzeć za darmo?

Na całe szczęście dla fanów włoskiego Calcio mecz będzie można obejrzeć za darmo. Umożliwiają to bukmacherzy STS i Superbet za pomocą swojej telewizji. Wystarczy posiadać w pełni zarejestrowane i zweryfikowane konto, a także kupon rozliczony najpóźniej na 24H przed spotkaniem.

AC Milan - Napoli transmisja na żywo w TV

Ostatnie dwa bezpośrednie mecze obu drużyn zakończyły się remisem, wcześniej jednak dwukrotnie górą była drużyna z Mediolanu. We wspomnianych 4 ostatnich meczach padło łącznie 11 bramek, co daje średnią poniżej 3 gola na mecz. Transmisja z meczu AC Milan - Napoli dostępna będzie na antenie Eleven Sports 1.