Krzysztof Stanowski bez wątpienia był najbardziej charakterystyczną postaci z czwórki założycieli "Kanału Sportowego". W ostatnich tygodniach zaczęły pojawiać się jednak głosy, że popularny dziennikarz opuści youtubowy projekt. Dziś wiadomo, że plotki te okazały się prawdziwe.

Krzysztof Stanowski opuszcza Kanał Sportowy

Pierwsze spekulacje na temat odejścia Stanowskiego pojawiły się w momencie, gdy ten usunął Kanał Sportowy z opisu w swoim bio na Instagramie czy Twitterze. Potem nie pojawił się on na kilku programach, a plotki o jego odejściu podsycił kubek Michała Pola, na którym internauci dostrzegli zaklejone nazwisko Stanowskiego.

13 października 2023 roku Krzysztof Stanowski za pośrednictwem swojego Twittera oświadczył, że złożył wypowiedzenie. Na ten moment nie wiadomo co dalej będzie robił Stanowski. Pewne jest, że nie zniknie on z przestrzeni publicznej. Jest on bowiem jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce.

Kanał Sportowy odpowiada na oświadczenie Stanowskiego

Do całej sprawy ustosunkował się Kanał Sportowy. Zapewniono fanów, że projekt wciąż będzie się rozwijał i już od dawna nie jest on związany wyłącznie z czwórką założycieli. Dodatkowo wspomniano, że Krzysztof Stanowski został zwolniony z obowiązku realizacji programów w KS.