W drugiej połowie maja czeka nas wiele ważnych rozstrzygnięć. Ku końcowi zmierzają wszystkie topowe ligi piłkarskie Europy. W najbliższej kolejce mistrzem Anglii po raz kolejny może zostać Manchester City. Obywateli czeka jednak jeszcze bardzo ciężkie starcie w Lidze Mistrzów. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję obowiązującą tylko dzisiaj, a więc 16 maja. W jej ramach możemy otrzymać dodatkowe 50 pln przy wpłacie, jeśli nie dokonaliśmy jeszcze depozytu. Jak skorzystać z bonusu?

50 za 50 - podwój pierwszy depozyt

W pierwszym meczu półfinałowym Champions League City mierzyło się z Realem Madryt. Na Santiago Bernabeu padł remis. Wszystko rozstrzygnie się więc na Etihad w Manchesterze. W drugim zestawieniu ponownie zobaczymy derby Mediolanu. Po pierwszym meczu w zdecydowanie lepszej sytuacji jest Inter. Zawodnicy Nerazzurrich wygrali 2:0 w pierwszym meczu z Milanem. Z pewnością czekają nas emocjonujące chwile. Możemy rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i tym samym zyskanie kilku innych bonusów na start.

Promocja obowiązuje tylko graczy, którzy posiadają już konto, ale nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. W dniu 16.05.2023 należy dokonać wpłaty minimum 2 pln na saldo główne z kodem promocyjnym "fortuna". Gracz natychmiast otrzyma podwojenie swojego depozytu do maksymalnie 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus, które można wykorzystać na zakłady. Punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo.