Już w najbliższy czwartek odbędzie się w Warszawie rewanżowe spotkanie w ramach 1/16 Ligi Konferencji Europy, pomiędzy Legią Warszawa, a Molde FK. W pierwszym pojedynku, lepsza okazała się drużyna z Norwegii, wygrywając 3:2. Bramek padło sporo, tym bardziej atrakcyjna zdaje się być oferta bukmachera STS, który przygotował promocje, gdzie otrzymać można 400 PLN za wytypowanie drużyny, która strzeli w tym meczu bramkę.

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na gola wybranej drużyny w meczu Legia Warszawa - Molde
Bonus400 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. kurs 1.91, bezterminowo

Dla drużyny z Warszawy będzie to bardzo ważne spotkanie. Jeżeli nie uda im się go wygrać, odpadną z europejskich pucharów, które dają duże możliwości, głównie finansowe. Można zatem się spodziewać, że Legia wyjdzie na to spotkanie mocno zmotywowana.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest tylko dla graczy, którzy w dniach 20.02 - 22.02.2024, do godziny 20:59, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP i wyrażą przy tym zgody marketingowe. W następnej kolejności należy wpłacić depozyt, wynoszący min. 50 PLN oraz zagrać pierwszy kupon prematch za stawkę wynoszącą min. 2 PLN z salda głównego. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ na gola dowolnej drużyny w meczu Legia Warszawa - Molde. Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 400 PLN.

  • Zarejestruj się na STS w dniach 20.02-22.02 do godz. 20:59 z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź podczas rejestracji zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon przedmeczowy SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na gola dowolnej drużyny w meczu Legia Warszawa - Molde
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN. Najlepiej jednak zagrać za dokładnie 113,64 PLN, aby w razie porażki uzyskać zwrot do 100 PLN
  • W przypadku wygranej otrzymasz bonus o wartości 400 PLN

Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Wirtualny Tenis Live, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus łączy się z promocją powitalną. W Akcji mogą wziąć udział wyłącznie kupony obejmujące zdarzenia, których termin rozstrzygnięcia przypada nie później niż w dniu następującym po dniu, w który rozegrany zostanie wybrany przez uczestnika mecz objęty zawartym przez niego zakładem, przy czym dla oceny czy dany kupon spełnia warunki akcji bierze się pod uwagę wszystkie zdarzenia na nim zawarte, a nie jedynie zdarzenia dotyczące akcji.

Obrót

  • Bonus zostanie przyznany na konto w przeciągu 7 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy