Na Stadionie Narodowym w Warszawie w najbliższą sobotę odbędzie się wyjątkowa gala. Na KSW 83 Colosseum zmierzy się wielu znakomitych wojowników, wśród których są m.in. Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, czy Artur Szpilka. Bukmacher Fortuna przygotował dla swoich użytkowników wyjątkową promocję. W jej ramach możemy wygrać aż 300 zł bonusu.

KSW 83 Colosseum: bonus 300 zł od bukmachera Fortuna

Dawno nie byliśmy świadkami tak znakomicie obsadzonej gali, jak KSW 83 Colosseum. Na Stadionie Narodowym w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się ze Scottem Askhamem. Oprócz tego czekają nas również pojedynki Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką, czy Michał Materla z Radosławem Paczuskim. Spodziewamy się wielkich emocji i nieprzewidywalnych rezultatów. Na naszej stronie znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na Colosseum 2, a także wiele innych ciekawych wydarzeń.

Ogromne zainteresowanie w mediach wzbudza przede wszystkim walka Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Czy stawiający pierwsze kroki w formule MMA były pięściarz ma szansę postawić się Pudzianowi? Najlepsi bukmacherzy twierdzą, że nie. Wskazują na to spore rozbieżności w kursach bukmacherskich. My jednak nie odbieramy Szpilce szans na zwycięstwo. Jeśli uda mu się trafić silnym ciosem swojego przeciwnika, a do tego uniknąć walki w parterze, możemy być świadkami niespodzianki.

Regulamin

Zasady promocji Fortuna

Oferta promocyjna Fortuny obowiązuje w dniach 31.05-03.06. 2. Aby wziąć udział w promocjach, należy w dniach ich obowiązywania: dokonać rejestracji oraz zgody na komunikację marketingową. Następnie trzeba dokonać pierwszego depozytu na min. 30 zł, a później zawrzeć za co najmniej 2 zł zakład typu SOLO (jeden zakład na kuponie) z oferty przedmeczowej na wygraną Artura Szpilki albo Mariusza Pudzianowskiego albo Mameda Khalidova. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych gracz otrzyma dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusach! Bonus podlega warunkowi jednokrotnego obrotu. Jeśli nie macie konta u bukmachera, załóżcie je z kodem promocyjnym Fortuna.

Warunki promocji Fortuna