Po dłużej przerwie powracają do gry rozgrywki na polskich boiskach. Już w ten weekend oprócz znanej i lubianej Ekstraklasy, odbędą się pierwsze mecze 1 ligi w tym roku. Z tej okazji, bukmacher Fortuna przygotował specjalną promocję, w której uzyskać można, aż 200 zł w punktach FKP.

Kod promocyjny FortunaTYPERVIP
Wymagany pierwszy depozytmin. 30 PLN
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzeniekupon SOLO na wygraną dowolnej drużyny z Fortuna I Ligi (tylko pierwszy zakład po wpłacie)
Bonus200 PLN w punktach FKP

Podczas 20 kolejki Fortuna 1 ligi czeka na nas kilka ciekawych starć. Jednym z najlepiej zapowiadających się pojedynków, niewątpliwie będzie mecz pomiędzy Lechią Gdańsk, a Wisłą Płock, który odbędzie się 17.02 o godzinie 17:30. Ostatnim meczem bieżącej kolejki, która objęta jest promocją będzie starcie GKS Katowice - Motor Lubin. Spotkanie zaplanowane jest na poniedziałek 19 lutego.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest tylko dla graczy, którzy w dniach 16.02 - 19.02.2024, do godziny 18:00, założą konto u bukmachera Fortuna z kodem TYPERVIP oraz wyrażą wszystkie zgody marketingowe. W następnym kroku, wymagany jest pierwszy depozyt, wynoszący minimum 30 PLN. Następnie należy zagrać pierwszy kupon w historii konta za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Aby zakład kwalifikował się do promocji, musi być kuponem SOLO z typem na wygraną dowolnej drużyny w Fortuna 1 lidze. Jeśli zakład okaże się wygrany, a gracz zaznaczył wszystkie zgody marketingowe, otrzyma bonus 200 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.

  • Do 19.02 godz. 18:00 zarejestruj konto na Fortunie z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Zaznacz podczas rejestracji wszystkie zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 30 PLN
  • Postaw pierwszy przedmeczowy kupon SOLO, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo dowolnej drużyny w ramach rozgrywek Fortuna 1 liga
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN
  • W przypadku wygranego kuponu otrzymasz freebet o wartości 200 PLN w punktach FKP

Wspomniany zakład musi być pierwszym zakładem zawartym przez użytkownika po rejestracji konta. Promocja nie obejmuje zakładów wypłaconych wcześniej (Early Cash Out), anulowanych lub zakładów zawartych w ramach oferty HIT DNIA i SUPEROFERTA+. Bonus zostanie przyznany w terminie 96 godzin od zakończenia promocji. Aby otrzymać bonus, należy go zaakceptować w terminie 5 dni od momentu jego zaproponowania.

Obrót

  • Freebet trafi na konto gracza w ciągu 96h od zakończenia promocji
  • Freebet należy zaakceptować w ciągu 5 dni od zaproponowania
  • Aby wypłacić pieniądze na konto wystarczy, że postawisz za równowartość freebetu dowolny kupon na dowolne zdarzenie