Długo wyczekiwany weekend przyniesie wiele interesujących zestawień. Manchester United podejmie Newcastle na wyjeździe, a Manchester City zmierzy się z Liverpoolem. Nudzić nie będą się również entuzjaści francuskiej Ligue 1, gdzie Lyon powalczy z Paris Saint-Germain. Nie mamy chyba wątpliwości, że będzie się działo. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Barcelony w meczu ligowym z Elche. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za zwycięstwo Barcelony

Blaugrana pewnie kroczy w drodze po tytuł mistrzowski. Drużyna Roberta Lewandowskiego ma obecnie aż dwanaście punktów przewagi nad drugimi w tabeli Królewskimi. Czy kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, ponownie wpiszę się na listę strzelców? Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Barcelony z Elche. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 30.03-01.04.2022, do godziny 21:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 2 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Barcelony w sobotnim meczu z Elche w La Liga. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.