W ostatnim czasie sporo dzieje się na polskim podwórku piłkarskim. Nadal trwa bój o miejsca premiujące do europejskich pucharów. Czekają nas tym samym emocjonujące starcia ligowe, jednak oczy wszystkim fanów zwrócone są na jeden mecz. We wtorkowe popołudnie Legia Warszawa zmierzy się z Rakowem Częstochowa w finale Pucharu Polski. Czy Marek Papszun doda do klubowej gabloty ważne trofeum? Jeden z bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie wybranej przez gracza drużyny w tym meczu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

200 pln za wygraną Legii lub Rakowa

Raków Częstochowa na kilka kolejek przed końcem sezonu ma jedenaście punktów przewagi nad drugą w tabeli warszawską Legią. Pozycja drużyny pod wodzą Marka Papszuna zdaje się więc niezagrożona. We wtorek o 16:00 zawodników z Częstochowy czeka jednak bardzo ważne spotkanie. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo wybranej przez gracza drużyny w finale Pucharu Polski. Jakie są warunki promocji?

Zobacz również: Typy dnia

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 30.04-02.05.2023, do 16:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 2 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa w finale Pucharu Polski (z uwzględnieniem dogrywki i rzutów karnych). Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. W celu wypłaty bonus należy obrócić 1-krotnie bez kursu minimalnego.