Fani amerykańskiego sportu, bardzo chętnie skupiają swoją uwagę na rozgrywkach NBA. Niezwykle ciekawie zapowiada się poniedziałkowy pojedynek pomiędzy Golden State Warriors, a Denver Nuggets. Specjalnie na ten mecz, bukmacher Betfan przygotował promocję dla nowych użytkowników. Tym razem swoją uwagę skupimy na występie Stephen'a Curry'ego.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponuDokładnie 30 PLN
Wymagane zdarzenieDowolne przedmeczowe zdarzenie z oferty NBA
BonusFreebet 200 PLN w przypadku, gdy w meczu Golden State Warriors - Denver Nuggets, Stephen Curry trafi przynajmniej jeden rzut za ,,3"
ObrótBez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Co ciekawe, aby skorzystać z promocji możemy zagrać dowolny mecz lub mecze NBA. Nie musimy się zatem skupiać na pojedynku Golden State Warriors, co jest dodatkowym atutem promocji. Podczas poniedziałkowej nocy odbędzie się, aż 8 spotkań, także bez wątpienia będzie z czego wybierać.

Jak skorzystać z promocji?

Żeby wziąć udział w promocji, w terminie od 23.02.2024r. godz. 12:00 do 26.02.2024r., do godziny 01:00, zarejestruj konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERVIP i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 30 PLN. Niezbędne jest również udzielenie wszystkich zgód marketingowych. W następnym kroku postaw pierwszy w historii konta kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 PLN, na którym znajdzie się dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej na NBA. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00, a kupon musi zostać rozliczony do 26.02 godz. 09:00. Jeżeli podczas meczu Golden State Warriors - Denver Nuggets, Stephen Curry trafi przynajmniej jeden rzut ,,za trzy", otrzymasz freebet w wysokości 200 PLN.

  • Zarejestruj się w Betfan od 23.02 do 26.02 godz. 01:00 z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe i dokonaj pierwszego depozytu w kwocie dokładnie 30 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon AKO lub SOLO za dokładnie 30 PLN i z dowolnym zdarzeniem przedmeczowym z NBA
  • Kurs ogólny kuponu musi wynieść przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli Stephen Curry trafi rzut za trzy w meczu Golden State Warriors - Denver Nuggets, otrzymasz freebet 200 PLN.

Promocja jest ograniczona do 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. W przypadku, gdy Stephen Curry nie wystąpi w meczu objętym promocją, gracz, który spełni wszystkie warunki promocji, otrzyma freebet w wysokości 50 PLN. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Freebetem grasz jak chcesz, bez żadnych wymagań co do kursu. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN.

Obrót

  • W ciągu 72h od otrzymania freebetu
  • Brak wymagań kursowych
  • Maksymalne przeniesienie na saldo depozytowe wynosi 2000 PLN