W tym tygodniu czekają na nas emocje związane z 22 kolejką polskiej Ekstraklasy. Jak powszechnie wiadomo, jest to liga, która potrafi bardzo często zaskakiwać swoimi rezultatami, jednak w większości meczów, jesteśmy w stanie wskazać faworyta. Takim niewątpliwie jest Legia Warszawa w meczu z Koroną Kielce. Z tej okazji, bukmacher Fortuna, przygotował ciekawą promocję dla nowych użytkowników.

Kod promocyjny FortunaTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na powyżej 0.5 bramki Legii w meczu z Koroną Kielce
Bonus200 PLN w punktach FKP

W ostatnich dniach, Legia Warszawa zakończyła swój udział w europejskich pucharach, odpadając po dwumeczu z Molde. Teraz Wojskowi mogą w pełni skupić się na rozgrywkach krajowych. Można zatem się spodziewać, że na mecz z Koroną Kielce wyjdą odpowiednio zmotywowani.

Jak otrzymać bonus?

Promocja jest skierowana tylko i wyłącznie do nowych graczy, którzy w dniach 23.02-25.02.2024, do godziny 17:29, dokonają rejestracji konta u bukmachera Fortuna z kodem TYPERVIP i wyrażą zgody marketingowe. W następnym kroku, konieczne jest dokonanie pierwszego depozytu na kwotę min. 30 PLN, a kolejnym warunkiem jest postawienie przedmeczowego kupon SOLO za min. 2 PLN. Na kuponie musi znajdować się typ na powyżej 0,5 bramki Legii (numer zakładu: 30633044). Jeżeli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonus 200 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.

  • Zarejestruj się u bukmachera Fortuna z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź zgodę marketingową na kontakt SMS lub e-mail
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 30 PLN
  • Postaw przedmeczowy kupon SOLO, na którym znajdzie się typ na powyżej 0.5 bramki Legii w meczu z Koroną Kielce
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 200 PLN w punktach FKP

Wspomniany zakład musi być pierwszym kuponem zawartym przez użytkownika po rejestracji konta. Promocja nie obejmuje zakładów wypłaconych za pomocą Early Cash Out, anulowanych lub zakładów zawartych w ramach oferty HIT DNIA i SUPEROFERTA+. Bonus zostanie przyznany w terminie 96 godzin od zakończenia promocji. Aby otrzymać bonus należy go zaakceptować w terminie 5 dni od momentu jego zaproponowania.

Obrót

  • Freebet trafi na konto gracza w ciągu 96h od zakończenia promocji
  • Freebet należy zaakceptować w ciągu 5 dni od zaproponowania
  • Aby wypłacić pieniądze na konto wystarczy, że postawisz za równowartość freebetu dowolny kupon na dowolne zdarzenie