Dzisiejszego wieczoru po raz kolejny zobaczymy galę organizowaną przez federację Clout MMA. Czwarte wydarzenie zaprezentuje przed widzami aż 10 ciekawych pojedynków. W jednym z nich zawalczą Zbuku i Major SPZ. O której godzinie jest walka?

Zbuku vs Major SPZ - data

Walka, w której Michał "Zbuku" Buczek zawalczy z Pawłem "Majorem SPZ" Majewskim odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie już w sobotę 9 marca 2024 roku. Nim gala się rozpocznie, będziemy mogli obejrzeć studio już od godziny 19:30.

Zamierzając obstawiać to starcie lub pozostałe, które odbędą się podczas Clout MMA 4, to zachęcamy do skorzystania z kodu promocyjnego Fortuna. Wykorzystując go, możecie otrzymać bonus powitalny opiewający na łączną kwotę do 335 PLN!

clout mma kod promocyjny

O której godzinie walka Zbuku vs Major SPZ?

Pojedynek, w którym zmierzą się Zbuku i Major SPZ znajduje się w środku głównej karty starć zaplanowanych na Clout MMA 4. To oznacza, że najprawdopodobniej odbędzie się on o godzinie 22:30. Nie wiadomo jednak, czy z racji czasu trwania poprzednich walk nie dojdzie do przesunięcia tej godziny. Z tego też względu obserwujcie relację i wyniki na żywo Clout MMA 4, dzięki czemu będziecie na bieżąco.

Wszystkie walki Clout MMA 4