Już dziś wieczorem odbędzie wydarzenie KSW 94, a wraz z nim aż 10 emocjonujących starć zagwarantowanych przez organizatorów. Choć wszystkie są ciekawe, to jednym z tych najbardziej wyczekiwanych jest co-main event, w którym zmierzy się Wrzosek ze Szpilką. O której godzinie jest walka?

Wrzosek vs Szpilka - data

Pojedynek, w trakcie którego zobaczymy Arkadiusza Wrzoska oraz Artura Szpilkę został zaplanowany na sobotę 11 maja 2024 roku. Całe wydarzenie rozpocznie studio o godzinie 19:00, a zaraz po nim zobaczymy pierwsze starcia zapowiedziane na ten wieczór.

Zamierzając obstawiać tę walkę lub pozostałe starcia na KSW 94, postawcie na bukmachera Superbet. Wykorzystując kod promocyjny Superbet, możecie liczyć na otrzymanie bonusu do 3755 PLN.

O której godzinie jest walka Wrzosek vs Szpilka?

Walka, w której Wrzosek zmierzy się ze Szpilką, to przedostatnie starcie, czyli co-main event gali. Z tego też względu jest ono zapowiedziane na godzinę 23:30. Zdarza się jednak, że wydarzenie ma szybsze tempo, niż planowo zakładano, dlatego obserwujcie relację i wyniki na żywo KSW 94. W ten sposób niczego nie przegapicie.

Wszystkie walki KSW 94