Szuli mimo ogromnej przewagi doświadczenia przegrywa walkę z Wojciechem „Rekordzistą” Sobierajskim na Clout MMA 3! Rekord Rekordzisty polepsza się o kolejne zwycięstwo.

Przebieg walki Sobierajski vs Szuli

W pierwszej rundzie agresywną postawę przyjął Szuli, zawodnik MMA próbował zaskoczyć Wojciecha bardzo mocnymi ciosami. Przez to, że Wojtek świadomie w walce znał swoją pozycję, była ona dość nudna. Jednak co ciekawe Wojciech Sobierajski mimo dwóch przewinień wygrał pojedynek!

Jego kariera jak dotąd pokazuje, że jest w stanie przygotować się do każdego wyzwania i nawet tak dobry zawodnik jak Szuli nie jest mu straszny. Szuli jednak ogromnie zdyskredytował swoje umiejętności w wywiadzie po walce. Uznał mianowicie, że „z niego jest żaden bokser” i do walki w formule MMA wyzwał Marcina Wrzoska.

Sobierajski vs Sarara

Wojciech Sobierajski w przerwie między rundami wyzwał Tomasza Sararę do pojedynku? Okazuje się, że Mateusz Kaniowski ze stanowiska komentatorskiego nie dosłyszał przekazu wiadomości, którą Sobierajski kierował do Sarary. Miał on na myśli to, że wygra trwającą walkę ze spokojem. Miało to na celu utrzeć nos Sararze, który nie wierzył w jego wygraną.