Podczas dzisiejszej gali KSW 95 dojdzie do piątego już skrzyżowania rękawic pomiędzy Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem. Starcie jest main eventem tego wieczoru, a nagrodą dla jego zwycięzcy pas mistrzowski. O której godzinie jest walka?

Wikłacz vs Przybysz - data

Pojedynek, w trakcie którego Jakub Wikłacz zawalczy z Sebastianem Przybyszem, jest oczywiście najważniejszą walką wieczoru podczas KSW 95. Nic dziwnego, że odbędzie się w momencie zwieńczenia gali, która będzie mieć miejsce już w piątek 7 czerwca 2024 roku.

Jeśli zamierzacie typować walkę Wikłacz vs Przybysz, to wybierzcie kod promocyjny Superbet. Dzięki jego wykorzystaniu otrzymacie bonus na 200 PLN i inne atrakcyjne promocje.

O której godzinie jest walka Wikłacz vs Przybysz?

Starcie, w którym Wikłacz i Przybysz ostatecznie zakończą swoją rywalizację, jest ostatnią zaplanowaną walką na wydarzenie KSW 95. Z tego też względu nic dziwnego, że zostało ono zaplanowane na godzinę 23:30. Oczywiście, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, więc obserwujcie relację i wyniki na żywo KSW 95, aby nie przegapić tego pojedynku i wszystkich innych.

Wszystkie walki KSW 95