Main eventem gali KSW 92 było starcie Zuriko Jojua z Jakubem Wikłaczem. Pojedynek odbył się o pas wagi koguciej, a jego wynik poznaliśmy dokładnie 16 marca.

Wikłacz wygrywa main event KSW 92

Walka zaczęła się bardzo agresywnie - od razu nastąpiło skrócenie dystansu i doszło do klinczu. Wikłacz starał się zadawać dużo kopnięć frontalnych, jednak nie wyszło mu to na dobre, ponieważ Jojua przechwycił jego nogę. Zuriko obalił i natychmiast znalazł się w pozycji bocznej. Polak jednak błyskawicznie podniósł walkę do stójki. Runda skończyła się na ponownym obaleniu, tym razem przez Wikłacza.

W drugiej odsłonie Jojua ponownie skrócił dystans, lecz Wikłacz umiejętnie zerwał klincz. Po chwili Zuriko przejął kopnięcie Wikłacza, jednocześnie zadając celny cios - Wikłacz padł na matę! Polak uniemożliwił rywalowi zadawanie kolejnych ciosów w parterze i walka powrócił do stójki.

Trzecia runda ponownie rozpoczęła się od klinczu. Jojua za chwilę skutecznie sprowadził, lecz Polak skontrolował sytuację i zaszedł za plecy rywala. Wikłacz próbował szukać duszenia zza pleców, lecz przeciwnik był bardzo czujny.

W czwartej odsłonie było widoczne coraz większe zmęczenie Zuriko oraz duża przewaga Polaka - zdecydowanie wygrywał on na punkty. Ostatnia runda rozpoczęła się dość chaotycznie, Wikłacz od razu przeniósł walkę do parteru i wpiął się za plecy rywala.

Po pięciu rundach ciężkiej walki Jakub Wikłacz pokonał Zuriko Jojuę przez jednogłośną decyzję sędziów (50-45, 49-46, 48-47)