Poznaliśmy jedną z walk, która odbędzie się na kolejnej gali FAME MMA. Maksymilian "Wiewór" Wiewiórka i Arkadiusz Tańcula zawalczą o pas mistrzowski kategorii średniej.

Wiewiór vs Tańcula na FAME MMA

Wiewiór vs Tańcula to starcie, które z pewnością rozgrzeje kibiców. Maksymilian Wiewiórka swoją przygodę z FAME MMA rozpoczął już na pierwszej edycji. Zmierzył się wtedy ze strongmanem Michałem Handke. Wiewiór skazywany był na porażkę, ponieważ był lżejszy od swojego rywala o około 50 kilogramów. Mimo porażki w drugiej rundzie, pokazał się z bardzo dobrej strony.

Po tym pojedynku Wiewiórka wygrał wszystkie kolejne walki. Pokonywał kolejno Kamila Hassana (dwukrotnie), Amadeusza Roślika, Adriana Polka i Krystiana Wilczaka. Aktualnie jest mistrzem federacji FAME MMA w kategorii półśredniej.

Sprawdź:  

Arkadiusz Tańcula natomiast aktualnie posiada rekord, który wynosi 7-1. Jedyną porażkę odniósł w pojedynku z Pawłem Tyburskim. Ostatni raz w klatce Tańcula był widziany na gali FAME MMA 15. Doszło wtedy do niecodziennej sytuacji, bowiem stoczył on aż dwie walki. W pierwszej przed czasem wygrał z Mateuszem Murańskim, a chwilę potem zwyciężył z jego ojcem - Jackiem Murańskim.

Kiedy i gdzie walka Wiewiór vs Tańcula?

Kiedy i gdzie walka Wiewiór vs Tańcula? Do tego pojedynku dojdzie na gali FAME MMA 17. Organizacja nie ogłosiła jeszcze szczegółowych informacji na temat tej gali. Arkadiusz Tańcula zdradził jednak podczas wywiadu w klatce, że gala ta odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Do wydarzenia najprawdopodobniej dojdzie na początku przyszłego roku.