FAME MMA ogłosiło termin kolejnej gali. FAME MMA 16 odbędzie się już 5 listopada w Gliwicach. Do tej pory zostało ogłoszone zaledwie jedno starcie. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Marcin Dubiel i Mateusz "Tromba" Trąbka. W internecie można jednak znaleźć mnóstwo przecieków dotyczących innych pojedynków, które mogą odbyć się na nadchodzącej gali.

Wersow vs Deynn na FAME MMA 16?!

Wersow vs Deynn to jeden z pojedynków, który może odbyć się na gali FAME MMA 16. Jak na razie są to tylko spekulacje, jednak takie zestawienie bez wątpienia odbiłoby się szerokim echem w świecie freak fightu. Powstały już nawet grafiki promujące taki pojedynek.

Obie influencerki od dawna zamieszczają w mediach społecznościowych urywki z treningów. Żadna z nich nie wykluczyła też tego, że kiedyś spróbuje swoich sił w MMA. Deynn kilka miesięcy temu przyznała nawet, że na 95% kibice zobaczą ją w klatce. Biorąc pod uwagę to, że jej partner, Daniel Majewski, podpisał jakiś czas temu kontrakt z FAME MMA, bardzo prawdopodobne wydaje się, że Marita Surma podąży podobną ścieżką.

Wersow natomiast przez długi czas sceptycznie wypowiadała się na temat swojego udziału w walkach. Wygląda jednak na to, że influencerka zmieniła zdanie. Boxdel podczas programu "Aferki" przyznał, że trwają rozmowy na temat walki Weroniki Sowy w FAME MMA.

Wersow Deynn konflikt

Walka Wersow vs Deynn byłaby ciekawa nie tylko na tle sportowym. O niewielkim konflikcie tych postaci mówiło się w 2020 roku, przy okazji początku pandemii koronawirusa. Weronika Sowa wyjechała wtedy razem z resztą "Ekipy" do Stanów Zjednoczonych. To spotkało się z publiczną krytyką ze strony Deynn. Influncerka była zdania, że wyjazd był błędem w tamtych czasach i zarzuciła "Ekipie" dawanie młodzieży złego przykładu. Konflikt ten nie trwał długo, jednak przy okazji takiego pojedynku z pewnością zostałby on przypomniany.

Kiedy i gdzie FAME MMA 16?

Kiedy i gdzie odbędzie się FAME MMA 16? Organizacja FAME MMA swoje kolejne wydarzenie zaplanowała na 5 listopada 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Arena Gliwice.