Po drugiej walce kobiet na gali FAME MMA REBORN, czyli Liza vs Navcia, przyszedł czas na dość sportowy pojedynek. Doświadczony Wampir zawalczył z Japońskim Drwalem w boksie.

Wampir zwycięża z Japońskim Drwalem przez niejednogłośną decyzję

Badawczy początek bez ciosów z obu stron, Wampir skutecznie zamknął Zadorę na siatce. Po chwili miała miejsce pierwsza wymiana, jednak bez żadnych celnych uderzeń. Pasternak wywierał presję, tymczasem Zadora jedynie czekał na kontrę. Przyjął on zdecydowanie pasywną postawę, przez co runda była na korzyść Wampira.

Zadora w drugiej rundzie zdecydowanie starał się przyśpieszyć tempo. Nie potrwało to długo - Pasternak szybko przejął inicjatywę. Japoński Drwal ponownie w defensywie, przeciwnik bardzo dobrze zaganiał go pod siatkę. Dominik był bardzo pasywny w tej walce, głównie uciekał. Natomiast Wampir wciąż wywierał presje i dociskał rywala, jednak brakowało celnych ciosów z jego strony.

W trzeciej odsłonie pojedynek wciąż wyglądał tak samo. Zadora dosłownie uciekał, a Pasternak go gonił. Japoński Drwal pokazał się naprawdę słabo. Wyglądało to tak, jakby bał się walczyć i zależało mu tylko na tym, aby przetrwać do końca.

Co ciekawe, werdykt nie był jednogłośny. Michał " Wampir" Pasternak pokonał Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę przez niejednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 28-29)