Wczoraj, 13 listopada, odbył się Cage FAME MMA, w którym udział wzięli Norbert Gierczak - Dis, Piotr Szeliga - Szeli i Michał Pasternak - Wampir. Nie obyło się bez telefonów od widzów i wyszukanych pytań prowadzących. Były emocje, a także stoicki spokój.

SPOKÓJ MICHAŁA PASTERNAKA

Wampir - Michał Pasternak, Polski zawodnik mieszanych sztuk walki zawalczy na kolejnym wydarzeniu FAME MMA. Jego przeciwnikiem będzie Polski bokser - Maciej Sulęcki. Niezmiennie, od lat freak-fightom w Polsce towarzyszy obfita otoczka medialna. Konferencje i cage stały się nieodzownym elementem wydarzenia. Podczas wczorajszego spotkania swoim zachowaniem wyróżnił się Wampir.

Michał ze stoickim spokojem odpowiadał na pytania zadawane zarówno przez prowadzących, jak i widzów dzwoniących do studia. W przeciwieństwie do swoich kolegów nie dał wyprowadzić się z równowagi. Opanował emocje i udzielał rzeczowych odpowiedzi. Nie umknęło to również uwadze odbiorcom Cage’a, którzy w komentarzach pod transmisją podkreślali kulturalne zachowanie uczestnika.