Długo nie trzeba było czekać na jeszcze dziwniejszy pomysł od walki w klatce rzymskiej. W sobotę 1 października będziemy świadkami historycznej walki w budce telefonicznej. Zmierzą się w niej Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak i Jakub Lasik.

Zmiana w karcie na Prime Show MMA 3

Pierwotnie Kamerzysta miał zawalczyć z prawicowym dziennikarzem Ziemowitem Piastem Kossakowskim, który przegrał swój debiutancki pojedynek na Prime Show MMA 1 z Jasiem Kapelą. Jak się okazało, były pracownik TVP wypadł z karty walk na nieco ponad tydzień przed galą. Federacja musiała szybko znaleźć zastępcę i padło na Jakuba Lasika - youtubera znanego z telewizyjnego show "Pałacowe Love". Lasik ma już za sobą debiut w klatce MMA. W lipcu 2021 roku przegrał z Pawłem Szulcem na Elite Fighters, a podczas pierwszej edycji Prime Show MMA w lutym 2022 roku poległ w konfrontacji dwóch na jednego z Alanem Kwiecińskim. Kamerzysta z kolei dzierży rekord 1-0 we freakfightach. Na pierwszej odsłonie gali Prime MMA znokautował byłego kumpla Marka Kruszwila.

Historyczna walka w budce telefonicznej zamiast oktagonu

Podczas transmisji na żywo czwartkowego Face 2 Face pomiędzy Ratajem i Ztrolowanym do studia dodzwonił się sam Kamerzysta. Ztrolowany wcześniej w luźnej rozmowie z Ratajem i Don Kasjo podrzucił pomysł, aby do budki telefonicznej wrzucić Kamerzystę i jego potencjalnego rywala. Wówczas nie było jeszcze wiadomo, że tym rywalem będzie Jakub Lasik. Wawrzyniak podczas wymiany zdań przystał na propozycję Kasjo odnośnie do formuły "No Rules and No Limit". W związku z tym pierwsza walka w budce telefonicznej w Polsce odbędzie się bez limitu czasowego oraz bez zasad!

Pierwsza walka w budce telefonicznej w Rosji

Rosjanie znani są ze swoich niecodziennych pomysłów. Na tamtejszej gali Punch Club doszło do pierwszej w historii walki w budce telefonicznej. W środku stanęli naprzeciwko siebie 19-letni Iwan Czugunow, a także Paweł Molczanow. Walka potrwała zaledwie 15 sekund. Po pojedynku w mediach społecznościowych można było przeczytać wiele nieprzychylnych komentarzy na temat bezpieczeństwa tego typu walk, ale jak widać, raczej nikt sobie z tego nic nie robi. Filmik z tego starcia można znaleźć tutaj.

Kiedy i gdzie odbędzie się Prime Show MMA 3?

Organizacja Prime Show MMA swoje kolejne wydarzenie zaplanowała na 1 października 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Radomskie Centrum Sportu.