Poznaliśmy kolejną walkę, która odbędzie się na gali FAME MMA 18. Do klatki powróci ulubieniec kibiców Robert "Sutonator" Pasut. Członek grupy Abstrahuje zmierzy się z popularnym raperem Wacławem "Wac Toją" Osieckim.

Wac Toja vs Sutonator na FAME MMA 18

Wac Toja vs Sutonator to już piąty pojedynek dodany do karty walk FAME MMA 18. Starcie to zapowiada się ekscytująco, obaj zawodnicy są bowiem niepokonani. Wac Toja na swoim koncie ma jak na razie tylko jedną walkę, jednak zaprezentował się w niej bardzo dobrze. Raper błyskawicznie rozprawił się z Sebastianem Fabijańskim na gali FAME MMA 17 wygrywając już w pierwszej rundzie. Robert Pasut natomiast przebojem wdarł się do świata freak fightów. W swoim debiucie pokonał Jakuba "Japczana" Piotrowicza, natomiast w drugim starciu pokonał Jacka Murańskiego.

Nieco zaskakuje jednak formuła walki. Starcie Wac Toja vs Sutonator odbędzie się bowiem w K-1 w małych rękawicach na dystansie trzech rund po trzy minuty. Dla Pasuta będzie to pierwszy występ w K-1, ponieważ wszystkie dotychczasowe walki toczył w MMA. Osiecki natomiast powinien mieć w tej kwestii minimalną przewagę, gdyż właśnie w K-1 odbył swoją pierwszą walkę w FAME MMA.

Wac Toja vs Sutonator kursy

Kursy na Wac Toja vs Sutonator, czyli kto jest faworytem według bukmacherów tuż po ogłoszeniu tego starcia? Kursy na to starcie sprawdzimy wyłącznie w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na to wydarzenie. Bukmacherzy uważają, że większe szanse ma Wac Toja. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że pojedynek odbędzie się w formule K-1. Kurs na zwycięstwo Osieckiego wynosi 1,60, natomiast triumf Pasuta został oszacowany na 2,10.

FAME MMA 18 kiedy

O tym, kiedy FAME MMA 18, dowiedzieliśmy się już kilka dni temu. Kolejne wydarzenie organizowane przed największą freak fightową federację w Polsce zostało zaplanowane na 20 maja. Gala odbędzie się w Łodzi w Atlas Arenie. Będzie to już trzeci event zorganizowany przez FAME MMA na tej arenie.

FAME MMA 18 karta walk

Kibice nie poznali jeszcze pełnej karty walk FAME MMA 18, jednak organizatorzy z dnia na dzień odkrywają przed kibicami fight card. Do tej pory poznaliśmy pięć pojedynków. Największe emocje bez wątpienia budzi podwójny main event, w którym Amadeusz "Ferrari" Roślik zmierzy się najpierw z Kacprem Błońskim, a później z Marcinem Dubielem. Jak na razie karta walk FAME MMA 18 prezentuje się w następujący sposób:

Walki wieczoru:

  • Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kacper Błoński
  • Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Marcin Dubiel

Karta główna:

  • Marta Linkiewicz vs Ewa Brodnicka
  • Wacław "Wac Toja" Osiecki vs Robert "Sutonator" Pasut (K-1, małe rękawice)
  • Michał Pasternak vs Piotr Szeliga (K-1, małe rękawice)