Już zaledwie godziny dzielą nas od jednej z największych walk bokserskich w tym roku - Usyk vs Dubois. Będzie to wyjątkowe wydarzenie również dla Polskich kibiców, bowiem Oleksandr Usyk i Daniel Dubois skrzyżują rękawice na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Poznaj typy na Usyk vs Dubois!

Usyk vs Dubois - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Usyk vs Dubois dostępne są między innymi u bukmachera Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet). Jest to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki gali we Wrocławiu.

Zakłady na walkę Usyk vs Dubois znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Boks -> Międzynarodowe -> Boks - pojedynki.

Kursy na Usyk vs Dubois

Kursy na Usyk vs Dubois, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nie dają w tym pojedynku praktycznie żadnych szans Brytyjczykowi. Kurs na wygraną Oleksandra Usyka wynosi bowiem zaledwie 1.08, natomiast triumf Daniela Duboisa został oszacowany na 6.50.

Poniżej przedstawiamy inne interesujące kursy na walkę Usyk vs Dubois:

Usyk wygra przed czasem1.42
Dubois wygra przed czasem10.00
Usyk wygra na punkty3.40
Dubois wygra na punkty12.00
Walka potrwa pełen dystans18.00
Liczba rund powyżej 8,51.85

Typy na Usyk vs Dubois

Typy na Usyk vs Dubois, czyli co może wydarzyć się w tej walce? Oczywistym faktem jest, że Daniel Dubois największe szanse na zwycięstwo będzie miał w pierwszych rundach pojedynku. Brytyjczyk góruje nad Usykiem pod względem warunków fizycznych i z tej przewagi najłatwiej będzie mu skorzystać właśnie na początku. Z każdą kolejną rundą Dubois powinien bowiem bardziej niż Ukrainiec odczuwać trudy pojedynku.

Po stronie Usyka natomiast z pewnością będzie technika, szybkość i kondycja. Te aspekty powinny zapewnić mu zwycięstwo. 36-latek to pięściarski geniusz i wątpliwe, że da się zaskoczyć Dubois. To, czego brakuje Usykowi w wadze ciężkiej, to nokautujący cios. Według nas, nawet jeśli Ukrainiec da radę rozbić rywala na tyle, aby wygrać przed czasem, to zrobi to w końcowej fazie walki.

TYP: Powyżej 8,5 rundy
KURS: 1.85

Typy na Usyk vs Dubois - gdzie obstawiać

Gdzie obstawiać walkę Usyk vs Dubois? Kursy na prawdopodobnie największą galę boksu zawodowego w Polsce w historii wystawia między innymi Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet). Oznacza to, że walki które odbędą się na gali gali we Wrocławiu znajdziemy właśnie u tego bukmachera.