Ziółkowski vs Varela: typy i kursy na co-main event karty walk KSW 93. Dla Ziółkowskiego będzie to pierwszy pojedynek po blisko dwóch latach przerwy. Kto wygra walkę Ziółkowski vs Varela?

Typy na Ziółkowski vs Varela - KSW 93

Varela w ostatnich pojedynkach prezentował się bardzo dobrze. Francuz jest na fali pięciu zwycięstw, z których aż trzy odniósł przed czasem. Forma Ziółkowskiego jest natomiast wielką niewiadomą. Polak ostatni raz zawalczył bowiem w czerwcu 2022 roku, a potem zmagał się z kontuzjami.

Mimo tego stawiamy na Ziółkowskiego. Z pewnością długi rozbrat z klatką da o sobie znać w początkowej fazie walki. Jednak naszym zdaniem były mistrz KSW nie da się zaskoczyć Vareli i metodycznie wypunktuje go na pełnym dystansie. Walkę Ziółkowski vs Varela można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Marian Ziółkowski na punkty

Kursy na Ziółkowski vs Varela

Kursy na Ziółkowski vs Varela, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem tej walki jest Marian Ziółkowski. Kurs na wygraną byłego mistrza wynosi 1.40, natomiast triumf Wilsona Vareli został oszacowany na 3.00.

Ziółkowski vs Varela - zakłady bukmacherskie - KSW 93

Zakłady bukmacherskie na walkę Ziółkowski vs Varela są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Ziółkowski vs Varela znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Ziółkowski vs Varela - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ziółkowski vs Varela? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.