Wikłacz vs Przybysz: typy i kursy na najważniejsze starcie karty walk KSW 95. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii koguciej. Będzie to zarazem już piąta konfrontacja Wikłacza z Przybyszem. Sprawdź typy na walkę Wikłacz vs Przybysz!

Typy na Wikłacz vs Przybysz - KSW 94

Jakub Wikłacz ma za sobą passę sześciu starć bez porażki. Przybysz natomiast, nie licząc pojedynków z Wikłaczem, wygrał osiem kolejnych walk. Obaj pokazali, że wyrastają ponad kategorię kogucią w KSW, dlatego kluczowe jest przeanalizowanie ich ostatnich bezpośrednich starć.

Gdy w grudniu 2022 roku Wikłacz odebrał Przybyszowi, zobaczyliśmy niezwykle emocjonującą i wyrównaną walę. Jednak w ich ostatniej konfrontacji Wikłacz do momentu nielegalnego kopnięcia dominował Przybysza. To pokazuje, jak szybkie postępy robi aktualny mistrz KSW.

W naszym typowaniu stawiamy na Jakuba Wikłacza. Uważamy jednak, że Sebastian Przybysz jest na tyle doświadczonym i twardym zawodnikiem, że będzie w stanie przetrwać pełen dystans. Walkę Wikłacz vs Przybysz można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Jakub Wikłacz na punkty

Kursy na Wikłacz vs Przybysz

Kursy na Wikłacz vs Przybysz, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Jakub Wikłacz. Kurs na wygraną aktualnego mistrza wynosi zaledwie 1.32, natomiast triumf Sebastiana Przybysza został oszacowany na 3.40.

Wikłacz vs Przybysz - zakłady bukmacherskie - KSW 94

Zakłady bukmacherskie na walkę Wikłacz vs Przybysz są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Wikłacz vs Przybysz znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Wikłacz vs Przybysz - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wikłacz vs Przybysz? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Typy KSW 95 warto obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Korzystając z niego, poza pakietem powitalnym 3755 PLN, otrzymacie specjalny bonus 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Przybysz vs Wikłacz.

ksw bonus