Wikłacz vs Jojua: typy i kursy na walkę wieczoru karty walk KSW 92. Dla Wikłacza będzie to druga obrona mistrzowskiego pasa kategorii koguciej. Kto wygra walkę Wikłacz vs Jojua?

Typy na Wikłacz vs Jojua - KSW 92

Jakub Wikłacz w ostatnich latach poczynił ogromne postępy. W poprzedniej walce z Sebastianem Przybyszem udowodnił, że należy on do grona najlepszych zawodników kategorii koguciej w Europie. Jojua natomiast powróci do klatki po blisko półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzjami. Gruzin do tej pory stoczył dwie wygrane walki w KSW, w których pokonał Shamila Banukayeva oraz Antuna Racica.

W naszym typowaniu zdecydowanie stawiamy na Wikłacza. Polak utrzymuje w przeciwieństwie do Gruzina rytm startowy i wydaje się bardziej przekrojowym zawodnikiem. Walkę Wikłacz vs Jojua można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Jakub Wikłacz przez poddanie

Kursy na Wikłacz vs Jojua

Kursy na Wikłacz vs Jojua, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Jakub Wikłacz. Kurs na wygraną aktualnego mistrza wynosi 1.35, natomiast triumf Zuriko Jojuy został oszacowany na 3.35.

Wikłacz vs Jojua - zakłady bukmacherskie - KSW 92

Zakłady bukmacherskie na walkę Wikłacz vs Jojua są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Wikłacz vs Jojua znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Wikłacz vs Jojua - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wikłacz vs Jojua? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.