Na gali Prime Show MMA 3 dojdzie do pojedynku youtuberowych "przegrywów", którzy do tej pory nie zasmakowali zwycięstwa. Który z zawodników jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Vandal vs Olejnik Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Vandal vs Olejnik na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Vandal vs Olejnik znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Vandal vs Olejnik

Kursy na Vandal vs Olejnik, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów murowanym faworytem w tej walce jest Mikołaj "Vandal" Rdzanek. Kurs na wygraną youtubera wynosi zaledwie 1.10, z kolei zwycięstwo jego przeciwnika zostało oszacowane aż na 5.27.

Typy Vandal vs Olejnik

Typy Vandal vs Olejnik, czyli który z zawodników zaliczy pierwsze zwycięstwo we freak-fightach? Starcie zostało zatwierdzone na zasadach MMA w catchweight 80,5 kg. Olejnik nie ma ostatnio dobrego czasu. Nie dość, że nie wygrał żadnej dotychczasowej walki w FAME MMA, to na dodatek pogrążył się wśród swoich fanów dołączeniem do projektu Royal Division, której właścicielem jest Antoni Królikowski. Pierwsza gala była całkowitym niewypałem, a na Olejnika spadł spory hejt. Vandal, pomimo że także przegrał swoje dwa dotychczasowe starcia, pokazał się ze znacznie lepszej strony. Przykładem może być walka z Ratajem na zasadach K-1, do której został powołany w ostatniej chwili w ramach zastępstwa. Mimo braku regularnych treningów otarł się o zwycięstwo, przegrywając dopiero w ostatniej rundzie, w której wyraźnie zabrakło mu tlenu.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Przewaga umiejętności, doświadczenia i przede wszystkim pewności siebie to atuty, z którymi Tomasz Olejnik raczej nie powinien sobie poradzić. Patrząc na ostatnie pojedynki Olejnika, stawiamy, że walka zakończy się przed czasem na korzyść Mikołaja "Vandala" Rdzanka. W Fortunie pogracie to zdarzenie po kursie 1.27.