Na gali UFC 294 po ponad rocznej przerwie powróci Khamzat Chimaev. Niepokonany Czeczen w kolejnej walce zmierzy się z byłym mistrzem UFC w kategorii półśredniej Kamaru Usmanem. Kto wygra walkę Usman vs Chimaev?

Typy na Usman vs Chimaev - UFC 294

Chimaev powinien być przygotowany do tej walki znacznie lepiej od Usmana. Od kilku miesięcy przygotowywał się bowiem do starcia z Paulo Costą. Brazylijczyk wypadł jednak z walki z powodu urazu i Usman zastąpił go na karcie walk UFC 294 niespełna dwa tygodnie przed tym wydarzeniem. Nie można zatem spodziewać się, że były mistrz będzie w szczytowej formie.

Khamzat Chimaev do tej pory stoczył 12 walk. Wygrał wszystkie, a 11 z nich przed czasem. Realny opór postawił mu tylko Gilbert Burns. "Borz" w ostatnim pojedynku zdeklasował w pierwszej rundzie Kevina Hollanda, który toczył boje na pełnym dystansie z Derekiem Brunsonem i Marvinem Vettori, a więc czołowymi zawodnikami wagi średniej. Usman natomiast jest po dwóch porażkach z Leonem Edwardsem.

Przewidujemy, że Usman bez pełnego okresu przygotowawczego nie wytrzyma tempa narzuconego przez Chimaeva i pojedynek ten skończy się przed czasem.

TYP: Pełen dystans - NIE
KURS: 1.54

Kursy na Usman vs Chimaev

Kursy na Usman vs Chimaev, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest niepokonany Czeczen. Kurs na zwycięstwo Khamzata Chimaeva wynosi bowiem 1.32, natomiast szansa na wygraną Kamaru Usmana została oszacowana na 3.40.

Usman vs Chimaev - zakłady bukmacherskie - UFC 294

Zakłady bukmacherskie na walkę Usman vs Chimaev są dostępne między innymi u bukmachera Betclic. Betclic to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Betclic.

Zakłady na walkę Usman vs Chimaev znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> UFC.

Typy na Usman vs Chimaev - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Usman vs Chimaev? Wszystkie walki UFC można obstawiać u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym Partnerem Bukmacherskim UFC.