Szymański vs Held: typy i kursy na jedno ze starć z karty walk KSW 95. Obaj zawodnicy są w czołówce polskich zawodników kategorii lekkiej. Wygrana przybliży jednego z nich do walki o pas, natomiast przegrany znacznie spadnie w rankingu KSW. Sprawdź typy na walkę Szymański vs Held!

Typy na Szymański vs Held - KSW 94

W 2023 roku Roman Szymański miał obiecaną już walkę o pas. Wygrał on bowiem cztery pojedynki z rzędu. Polak nie chciał jednak czekać i zgodził się na starcie z Valeriu Mirceą. Porażka z Mołdawianinem oraz z Leo Brichtą w kolejnej walce przekreśliły mistrzowską szansę. Marcin Held natomiast przychodził do KSW z wielkimi nadziejami. W debiucie przegrał jednak z Raulem Tutaraulim.

Zarówno Szymański, jak i Held, to niezwykle doświadczeni i kompletni zawodnicy. Naszym zdaniem pojedynek ten będzie niezwykle wyrównany i według nas potrwa pełen dystans. Walkę Szymański vs Held można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Pełen dystans

Kursy na Szymański vs Held

Kursy na Szymański vs Held, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że będzie to wyjątkowo wyrównany pojedynek. Jednak za minimalnego faworyta uważa się Romana Szymańskiego. Kurs na jego wygraną wynosi 1.84, natomiast triumf Marcina Helda został oszacowany na 1.97.

Szymański vs Held - zakłady bukmacherskie - KSW 94

Zakłady bukmacherskie na walkę Szymański vs Held są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Szymański vs Held znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Szymański vs Held - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szymański vs Held? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Typy KSW 95 warto obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Korzystając z niego, poza pakietem powitalnym 3755 PLN, otrzymacie specjalny bonus 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Przybysz vs Wikłacz.

ksw bonus