Szpilka vs Wrzosek: typy i kursy na najbardziej wyczekiwany pojedynek karty walk KSW 94. Organizacja KSW od dawna chciała doprowadzić do tego starcia i ostatecznie konfrontacja Szpili z Wrzoskiem odbędzie się 11 maja na KSW 94. Kto wygra walkę Szpilka vs Wrzosek?

Typy na Szpilka vs Wrzosek - KSW 94

Zarówno Szpilka, jak i Wrzosek, są niepokonani w MMA. Teraz jeden z nich będzie musiał pożegnać się z zerem w rekordzie. W naszym typowaniu stawiamy na Arkadiusz Wrzoska. Po stronie byłego kickboksera jest wzrost, zasięg i przede wszystkim kopnięcia.

Według nas to właśnie kopnięcia będą przepustką do wygrania tej walki przez Wrzoska. Naszym zdaniem będzie on w stanie okopać Szpilkę do tego stopnia, że wyłączy mu jedną z kończyn. Dla Szpili, który zawsze bazował na pracy nóg będzie to początek końca. W konsekwencji Wrzosek powinien wygrać przez TKO. Walkę Szpilka vs Wrzosek można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Arkadiusz Wrzosek przed czasem

Kursy na Szpilka vs Wrzosek

Kursy na Szpilka vs Wrzosek, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Arkadiusz Wrzosek. Kurs na wygraną byłego kickboksera wynosi 1.30, natomiast triumf Artura Szpilki został oszacowany na 3.60.

Szpilka vs Wrzosek - zakłady bukmacherskie - KSW 94

Zakłady bukmacherskie na walkę Szpilka vs Wrzosek są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Szpilka vs Wrzosek znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Szpilka vs Wrzosek - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szpilka vs Wrzosek? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.