Na gali Prime MMA Show 3 odbędą się aż trzy pojedynki kobiet. Jednym z nich będzie starcie pomiędzy Dominiką Szewczyk a Dominiką Rybak. Która z zawodniczek jest faworytką tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak

Kursy na Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak, czyli która z zawodniczek jest faworytką tego starcia? Według bukmacherów zdecydowaną faworytką w tej walce jest Dominika Rybak. Kurs na jej wygraną wynosi 1.12, z kolei zwycięstwo Dagmary Szewczyk zostało oszacowane na aż 4.85.

Typy Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak

Typy na Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak, czyli która z zawodniczek wygra pojedynek? Dagmara Szewczyk w swojej pierwszej walce nie pokazała wysokich umiejętności. Zusje szybko sprowadziła ją do parteru i tam bez problemu zadawała ciosy aż sędzia przerwał walkę. Dominika Rybak natomiast zanotowała całkowicie odmienny występ. Z bardzo dobrej strony pokazała się na poprzedniej gali Prime Show MMA, gdzie już w pierwszej rundzie pokonała Klaudię Kapuśniak.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

W tej walce zdecydowanie stawiamy na Dominikę Rybak. Według nas wygra ona przed czasem. Dagmara Szewczyk ma za sobą długi okres bez walki, a dodatkowo obserwując jej poczynania w social mediach wątpliwe, że poprawiła znacząco swoje umiejętności.